|
|
Кабинет за гастроентерологију, који је отворен данас у болници у Пљевљима, донијеће бенефите пацијентима из тога и других градова на сјеверу Црне Горе и омогућити ефикаснији скрининг програм раног откривања карцинома дебелог цријева, оцијенио је министар здравља Кенан Храповић. Он је, на свечаном отварању Кабинета за гастроентерологију у Општој болници у Пљевљима, казао да од данас грађани тога града, Жабљака и осталих општина на сјеверу Црне Горе за услугу гастроскопије и колоноскопије више неће морати да иду у Клинички центар Црне Горе (КЦЦГ)...
|