specializuar – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   2 Domains
  10 Hits www.wonderfulpcb.com  
Ne jemi te specializuar në prodhim dhe shitjen e lartë saktësi, densitet të lartë të dyfishtë të njëanshme PCB dhe PCB multilayer.
A pataki ni ẹrọ ati ki o ta ga-konge, ga-iwuwo ni ilopo-apa PCBs ati multilayer PCBs.