tani – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      24 Results   2 Domains
  19 Hits www.badebotti.ch  
Tani në dobi shtesë ..
Jetzt zusätzlich profitieren ..
  5 Hits www.wonderfulpcb.com  
Deri tani, ne jemi të aftë për të siguruar shpuar mekanikisht dhe lazer shpuar zgjidhje. Kur është fjala për shpimin mekanik, nëpërmjet shkon diametër prej 0.2mm të 0.4mm 0.1mm, ndërsa për shpime lazer.
Up to bayi, a ba lagbara ti pese mechanically ti gbẹ iho ki o si lesa iho solusan. Nigba ti o ba de si darí liluho, nipasẹ opin awọn sakani lati 0.2mm si 0.4mm nigba ti 0.1mm fun lesa liluho.