teknologji – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      34 Results   2 Domains
  23 Hits www.wonderfulpcb.com  
Në përgjithësi, të prodhimit të çojë lirë kryesisht vjen në pa plumb teknologji lidhës dhe të çojë pa komponente dhe materiale.
Gbogbo soro, asiwaju free ẹrọ nipataki ba wa ni asiwaju-free solder ọna ẹrọ ki o si yorisi-free irinše ati awọn ohun elo.
  11 Hits www.badebotti.ch  
Klasike dhe romantike - dërguar çiftëzohet me teknologji
Ayebaye ati romantic - rán so pọ pẹlu ọna ti