telefonit – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      48 Results   3 Domains
  46 Hits www.badebotti.ch  
Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27.
Jọwọ fun wa nọmba foonu rẹ mọ tabi fun wa ipe kan, Iru. 052 347 37 27.
  www.ngyc.com  
Pse duhet ju duhet të dërgoni një faks ose e-mail pyetje, por jo me anë të telefonit?
Idi ti yẹ O Nilo Lati Fi A Fax Tabi E-Mail lorun, Sugbon Ko Nipa Way Of foonu?
  www.wonderfulpcb.com  
• Ekipi NJOHURI mbështetje në dispozicion përmes telefonit dhe e-mail
• Oye support egbe wa nipasẹ foonu ati imeeli