tenxhere – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   2 Domains
  www.wonderfulpcb.com  
resistors ndryshueshme dhe kapacitoreve (tenxhere)
ayípadà resistors ati capacitors (obe)
  10 Hits www.badebotti.ch  
Unë jam duke kërkuar për një Evt nxehtë tenxhere W-pishinë me +/- 3 Meter diametër.
Mo n wa kan gbona ikoko evt W-pool pẹlu +/- 3 Mita ila opin.