termike – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      12 Results   2 Domains
  11 Hits www.wonderfulpcb.com  
• Kryerja e mirë në menaxhimin termike, e dobishme për shpërndarje të ngrohjes
• Síṣe dara ninu gbona isakoso, anfani ti fun ooru wọbia
  www.badebotti.ch  
Formë të jashtëzakonshme që ju mund të gëzojnë në klasë të parë termike veçanërisht – Dimensionet kompakte bëjnë sauna për të pothuajse të gjitha vendet në dispozicion. Jashtë kit çati për një jetë të gjatë dhe shumë gëzim bën.
Awọn exceptional apẹrẹ ti o le gbadun akọkọ-kilasi gbona paapa – Awọn iwapọ mefa ṣe ni ibi iwẹ olomi gbona si fere gbogbo awọn wọnni wa. Ita orule kit fun igba aye ati ki o kan pupo ti ayo ki asopọ.