tillë – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      74 Results   2 Domains
  70 Hits badebotti.ch  
Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27.
Jọwọ fun wa nọmba foonu rẹ mọ tabi fun wa ipe kan, Iru. 052 347 37 27.
  4 Hits wonderfulpcb.com  
Për shkak të më shumë se 20 vjet përvojë në këtë fushë, PCB Wonderful ka ruajtur të tillë të afat-gjatë dhe marrëdhënie miqësore bashkëpunimi në mes të prodhuesit të njohur komponent dhe shpërndarësit në mbarë botën që ne jemi të aftë për të siguruar komponentëve të cilësisë së lartë të çojë-falas për klientët tanë të mbushur me shqetësimet mjedisore.
Ni afikun, irinše lowo ninu asiwaju-free PCB ijọ ni lati pade awọn ibeere fun asiwaju-free ibamu iṣiro fun dede ati ìbójúmu ti ik ọja. Wáyé si siwaju sii ju 20 years 'ni iriri yi oko, Iyanu PCB ti muduro iru gun-igba ati ore ifowosowopo ibasepo laarin ogbontarigi paati tita ati oludari ni ayika agbaye ti a' tun lagbara ti procuring ga didara asiwaju-free irinše fun awọn onibara wa kún pẹlu ayika awọn ifiyesi.