tonë – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      141 Results   3 Domains
  97 Hits www.badebotti.ch  
Të gjitha detajet në detajuar tonë Lista e Çmimeve .
Gbogbo awọn alaye wa ninu alaye Owo .
  39 Hits www.wonderfulpcb.com  
Një shërbim stacion mund të ofrohen në kompaninë tonë:
Ọkan ibudo iṣẹ le wa ni ti a nṣe ni wa ile:
  5 Hits www.ngyc.com  
Ju mund të përdorim informacionin tuaj Magnet krahasohet me Magnet Informacionit në faqen tonë, dhe për të gjetur Magnet karakteristikë e Yours. The madhësi normale dhe formë në faqen e internetit mund të ju ndihmojë për të vendosur Size.
O Ṣe Lè Lo rẹ Magnet Information Afiwe To The Magnet Alaye Lori Wa wẹẹbù, Ati Wa The Magnet iwa Of Yours.The Deede Iwon Ati apẹrẹ On The wẹẹbù Le Ran O To pinnu The Size.If O Nilo Die Information, pls Wa Technology Support.