tona – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      157 Results   3 Domains
  108 Hits www.badebotti.ch  
Sibylle në BADEFASSMirëdita Znj Suter Faleminderit për kërkesën tuaj. tubs tona të vogla të nxehtë ka një ...
Sibylle on BADEFASSGuten Tag Frau Suter Besten Dank für Ihre Anfrage. Unser kleinstes Badefass hat einen ...
  39 Hits www.wonderfulpcb.com  
bordet tona të shtypura qark kurrë kompromis me materiale të cilësisë nën standart. Para se të blerë materiale për bordet tona,
Wa tejede Circuit lọọgan ko ẹnuko pẹlu substandard didara ohun elo. Ṣaaju ki o to rira ohun elo fun wa lọọgan,
  10 Hits www.ngyc.com  
Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Fun ìgbökõsí nipa awọn ọja wa tabi pricelist, jọwọ fi imeeli rẹ fun wa ati awọn ti a yoo wa ni ifọwọkan laarin 24 wakati.