transportit – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   3 Domains
  9 Hits www.badebotti.ch  
Oferta Çmimi përfshirë. Transportit nuk Cumbel, Bündnerland, Zvicra
Owo ìfilọ pẹlu. Ọkọ ko Cumbel, Bündnerland, Switzerland
  www.wonderfulpcb.com  
Të gjitha këto përfitime të bërë bordet qark përkul përshtatshme në mënyrë ideale për një gamë të gjerë e aplikacioneve në industri të tilla si Ushtarak, Transportit, Mjekësore, Consumer Electronics, Automotive, Hapësirë ​​ajrore, lidhje dhe industriale.
Gbogbo ti awọn wọnyi anfani ṣe Flex Circuit lọọgan apere ti baamu fun kan jakejado ibiti o ti ohun elo ni ise bi Ologun, Transportation, Medical, onibara Electronics, Automotive, Aerospace, Communications ati Industrial.
  www.ngyc.com  
Pra, ajo duhet të jetë mbajtur në vëmendje të rrepta dhe mbrojtjen e të kujdesshëm, kur Processing, Testimi, Transportit, ose aplikimi, Megjithatë, Small paplotësuar Këndet nuk mund të shmanget plotësisht.
The Physical Properties Of Samarium koluboti oofa o wa Gan brittle (Ani brittle ju Gilasi), Ani Nipa Tiny Force O Yoo mu A Little Chippings Tabi kún igun Lori The Edge Apá Of The oofa. O Nilo More Than A mejila Ilana Lati Rii A ọja, Ti O Se Soro Lati Yẹra The kún igun Ni Processing Tabi Ṣiṣẹ Ni The ayewo ilana. Nítorí náà, O Gbọdọ wa ni pa ni muna ọkan Ati Ṣọra Idaabobo, Nigbati Processing, Igbeyewo, Transportation, Tabi elo, Ṣugbọn, Small kún igun le Ko wa ni yee Patapata.