tuaj – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      423 Results   3 Domains
  352 Hits www.badebotti.ch  
Sibylle në MIRESEVINIMirëdita zoti Wenzel Faleminderit për kërkesën tuaj. Për zgjedhjen e banjo e duhur ...
Sibylle on KuGuten Tag Herr Wenzel Besten Dank für Ihre Anfrage. Für die Auswahl des richtigen Bad ...
  57 Hits www.wonderfulpcb.com  
aftësitë më të avancuara dhe gati të pakufizuara për prototip ose prodhimit aplikimin tuaj PCB.
awọn julọ to ti ni ilọsiwaju ati ki o fere limitless agbara fun Afọwọkọ tabi gbóògì PCB ohun elo.
  14 Hits www.ngyc.com  
Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Fun ìgbökõsí nipa awọn ọja wa tabi pricelist, jọwọ fi imeeli rẹ fun wa ati awọn ti a yoo wa ni ifọwọkan laarin 24 wakati.