urdhër – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      13 Results   2 Domains
  11 Hits wonderfulpcb.com  
Kërkojnë një urdhër urgjent PCB? Ndjehen të lirë për të diskutuar kërkesat tuaja me ne në wonderful@wonderfulpcb.com .
Beere ohun amojuto ni PCB ibere? Lero free lati jiroro awọn ibeere rẹ pẹlu wa ni wonderful@wonderfulpcb.com .
  2 Hits ngyc.com  
Usually kohën e dorëzimit është: Normal Block And Round (Normal karakteristike, Madhësia Normal) 5000pcs: Rreth 15-20days; 10000pcs: rreth 20-25days Normal Ring dhe të parregullt Formë (Normal Characterisitc , Normal Size) 500pcs: rreth 15-20days; <= 5000pcs: për 30 ditë nëse keni nevojë për të parregullt formë dhe sasi të mëdha, Pls Konfirmo dorëzimit kohën para ndonjë urdhër.
O Tiida Latio To The iwa, Iwon, apẹrẹ Ati Quantity.Usually The Ifijiṣẹ Time Se: Deede Block Ati Yika (Deede iwa, Deede iwọn) 5000pcs: Nipa 15-20days; 10000pcs: nipa 20-25days Deede Oruka Ati alaibamu apẹrẹ (Deede Characterisitc , Deede iwọn) 500pcs: nipa 15-20days; <= 5000pcs: nipa 30days Ti o ba ti O nilo Awọn alaibamu apẹrẹ ńlá awọn opoiye, pls jẹrisi The Ifijiṣẹ Time Ṣaaju ki o to Eyikeyi Bere fun.