vakum – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      17 Results   2 Domains
  15 Hits www.wonderfulpcb.com  
* Mbrojtja lagështi pengesë verifikuar (MSL) vakum-vulosur dhe tregues lagështia me specifikim (HIC)
* Ọrinrin idankan Idaabobo wadi (MSL) -vacuum kü ati ọriniinitutu Atọka pẹlu sipesifikesonu (nibi)
  2 Hits www.ngyc.com  
Kryesor i jonë Paketa Metodat janë të përfshirë çanta Përgjithshme paketim, plastike Tube Paketimi, vakum paketim, dhe lëkurë Paketimi. Në të njëjtën kohë, ne mund të urdhërojë me porosi Paketimi metodë sipas kërkesës së klientit.
Wa Main Package ọna wa ni Pelu General baagi Iṣakojọpọ, Plastic Tube packing, Vacuum packing, Ati awọ iṣakojọpọ. Ni The kanna Time, A le ibere The Custom-Ṣe packing Ọna Gege Lati Onibara ká ibeere.