vendosur – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      12 Results   3 Domains
  www.ngyc.com  
Ju mund të përdorim informacionin tuaj Magnet krahasohet me Magnet Informacionit në faqen tonë, dhe për të gjetur Magnet karakteristikë e Yours. The madhësi normale dhe formë në faqen e internetit mund të ju ndihmojë për të vendosur Size.
O Ṣe Lè Lo rẹ Magnet Information Afiwe To The Magnet Alaye Lori Wa wẹẹbù, Ati Wa The Magnet iwa Of Yours.The Deede Iwon Ati apẹrẹ On The wẹẹbù Le Ran O To pinnu The Size.If O Nilo Die Information, pls Wa Technology Support.
  8 Hits www.wonderfulpcb.com  
Shenzhen  Wonderful Teknologjia Co, Ltd është e PCB dhe PCBA profesional prodhues që nga viti 1996, e cila është e vendosur në Shenzhen. Me zhvillimin e shpejtë të biznesit, në mënyrë që të përmbushë nevojën, ne kemi themeluar një degë PCB WONDERFUL (HK) Limited përkushtuar në biznesin e huaj.
Shenzhen  Iyanu Technology Co., Ltd   ni ọjọgbọn PCB ati PCBA olupese niwon 1996, eyi ti o ti wa ni be ni Shenzhen. Pẹlu dekun idagbasoke ti owo, ni ibere lati pade awọn nilo, a ti iṣeto a oniranlọwọ iyanu PCB (HK) LIMITED igbẹhin ni ajeji owo.
  3 Hits www.badebotti.ch  
Një shembull është kasolle SAC Legler Hut në kantonin Glarus. Ne ishim në gjendje për të vendosur një vaskë të nxehtë diametër 200cm me furre brendshme acar-provë dhe ngrohës elektrik ndihmëse atje. Sipas lidhjen e mëposhtme ju mund të gjeni një foto: http://www.kanadafass.ch/index.php/referenzen/referenzen-badefass-ch-101-150/badefass-wellnessfass-referenzen-108/ Ne të dërguam ty tërë listën e çmimeve me postë.
Sibylle on Katalogi BADEFASSTi o dara ọjọ Ogbeni Gabriel dupẹ fun rẹ lorun. Bẹẹni a ti tẹlẹ muse iru ise agbese. Ohun apẹẹrẹ ni ẹyin ahere Legler ahere ni Kantonu ti Glarus. A wà anfani lati gbe kan gbona iwẹ ila 200cm pẹlu Frost-ẹri akojọpọ ki o si ina ileru oluranlowo ti ngbona nibẹ. Labẹ awọn wọnyi asopọ ti o le wa awọn aworan: http://www.kanadafass.ch/index.php/referenzen/referenzen-badefass-ch-101-150/badefass-wellnessfass-referenzen-108/ A ti rán o lapapọ owo akojọ nipa mail. Tọkàntọkàn, Sibylle Maglia