viti – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   2 Domains
  9 Hits badebotti.ch  
BadeBOTTI.CH – origjinale zvicerane që nga viti 2004
BadeBOTTI.CH – Swiss atilẹba niwon 2004
  2 Hits wonderfulpcb.com  
Shenzhen  Wonderful Teknologjia Co, Ltd është e PCB dhe PCBA profesional prodhues që nga viti 1996, e cila është e vendosur në Shenzhen. Me zhvillimin e shpejtë të biznesit, në mënyrë që të përmbushë nevojën, ne kemi themeluar një degë PCB WONDERFUL (HK) Limited përkushtuar në biznesin e huaj.
Shenzhen  Iyanu Technology Co., Ltd   ni ọjọgbọn PCB ati PCBA olupese niwon 1996, eyi ti o ti wa ni be ni Shenzhen. Pẹlu dekun idagbasoke ti owo, ni ibere lati pade awọn nilo, a ti iṣeto a oniranlọwọ iyanu PCB (HK) LIMITED igbẹhin ni ajeji owo.