vjen – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      10 Results   2 Domains
  5 Hits wonderfulpcb.com  
Shpëtuar veten probleme që vjen me procesin e prokurimit dhe që kanë të bëjnë me komponente të shumta shitësit.
Fi ara rẹ ni wahala ti o wa pẹlu awọn igbankan ilana ati awọn olugbagbọ pẹlu ọpọ irinše olùtajà.
  5 Hits badebotti.ch  
Beat në Kërkimet vizitor / ÇmimetJu lutem dërgoni me listën e çmimeve dhe katalogun e Hot Tubs dhe Saunas gjitha llojet e kopshtit. Besten lagështirë Beat P.S. Më vjen keq, por unë gjej HP tërësisht konfuze dhe cluttered pak Währe më shumë!
Lu on Alejo awọn ibeere / Iye owoJowo fi mi owo akojọ ati katalogi ti Gbona Tubs ati Saunas gbogbo awọn ọgba oniru. Besten Dank lu P.S. Ma binu sugbon mo ti ri awọn HP mo airoju o si cluttered kere Währe diẹ sii!