ynë – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      42 Results   3 Domains
  21 Hits www.wonderfulpcb.com  
Ekipi ynë testimi i cilësisë me kujdes kontrollon gjithçka duke u dërguar për ne.
wa didara igbeyewo egbe fara sọwedowo ohun gbogbo a rán si wa.
  19 Hits www.badebotti.ch  
Lista standardi ynë Çmimi përfshin:
Wa boṣewa owo akojọ pẹlu:
  2 Hits www.ngyc.com  
Për shkak se të gjitha produktet tona Is The Special One, dhe nuk kanë tepërt një, kështu që ne duhet të bëjmë mostrat Kur Konsumatori ynë Kërkojnë për të, dhe kostoja e prodhimit është shumë e lartë.
Nitori Gbogbo Of ọja wa Ṣe The Special Ọkan, Ati ni ko Awọn Excess Ọkan, Nítorí náà, A Gbọdọ Ṣe The ayẹwo Nigba ti wa Onibara Béèrè Fun O, Ati The Production iye owó Se gan-ogo. Ki A Yoo agbara Fun The Ayẹwo. Ayafi ti A ni The Ayẹwo Ni wa iṣura, A Yoo Pese The Free Ayẹwo.