zakonisht – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      24 Results   2 Domains
  6 Hits www.ngyc.com  
Yes.When ju duhet katalogu, Zakonisht Ne do të dërgojmë katalog me tuaj goods.If Ju A Customer New pa asnjë të ofrimit të mallrave, duhet të paguani mallrave kosto për Katalog.
Yes.When O Nilo The Catalog, Maa A yoo Fi The Catalog Pẹlu rẹ Goods.If O ti wa ni The New Onibara Laisi Eyikeyi de Ifijiṣẹ, O Gbọdọ san The Ẹru Iye Fun Catalog.
  18 Hits www.wonderfulpcb.com  
• Praruar nëpër vrima. Një vrimë që shkon drejt përmes një PCB, zakonisht me qëllim të lidhjes tjetër komponent. Vrimë është praruar dhe zakonisht përmban një unazë unazor.
• Palara, nipasẹ iho. A iho ti o lọ taara nipasẹ kan PCB, maa fun awọn idi ti pọ miran paati. Awọn iho ti wa ni palara ki o si maa ẹya ohun annular iwọn.