zgjidhje – Yoruba Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      12 Results   2 Domains
  10 Hits www.wonderfulpcb.com  
Wonderful qarqeve është një zgjidhje e one-stop për të gjitha shërbimet e bordit qark kështu që ne shpesh ngulitur me procesin e prodhimit PCB
Iyanu iyika ni a ọkan-Duro ojutu fun gbogbo Circuit ọkọ iṣẹ ki a wa ni igba entrenched pẹlu awọn PCB gbóògì ilana
  2 Hits www.badebotti.ch  
Harvia ofron zgjidhje për një gamë të gjerë të sauna. Nëse jeni duke planifikuar për të ndërtuar apo rindërtuar një sauna, në varg të gjerë të Harvia ju do të gjeni gjithçka, çfarë ju duhet, furrat dhe brendshme për sauna gati dhe sauna banjo.
Harvia pese awọn solusan fun kan jakejado ibiti o ti saunas. Boya o ti wa ni gbimọ lati kọ tabi tún a ibi iwẹ olomi gbona, ni sanlalu ibiti o ti Harvia o yoo ri ohun gbogbo, ohun ti o nilo, ileru ati awọn ita si setan saunas ati baluwe saunas. … Continue Reading ››