фино – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      20 Results   3 Domains
  18 Hits www.bridgat.com  
Мъжка антични Жоро пръстеновиден от фино полиран Титан стомана
Erkekler Antik gamalı haç halka şeklinde çok parlak titanyum çelik
  www.sera.de  
sera flore CO2 редуктор под налягане е произведен от висококачествен акрил и комбинира функционалност, и дизайн. Фино-порестият керамичен диск прави изключително фини мехурчетата с CO2. Лесен за почистване и подмяна.
Yüksek kaliteli akrilikten imal edilmiş olan sera flore CO2 basınç difüzörü, fonksiyonelliği ve tasarımı birleştirir. İnce gözenekli seramik disk, ince CO2 baloncukları üretir. Çıkarılması ve temizlenmesi ya da değiştirilmesi kolaydır. Entegre kabarcık sayacı ile; 300 litreye kadar olan akvaryumlar için uygundur.
  www.dhamma.org  
Това лесно може да бъде наблюдавано. От друга страна, на по-фино ниво, тази негативност в съзнанието предизвиква една или друга биохимична реакция в тялото ни, причинявайки по този начин някакво усещане.
Ancak nihai amaca ulaşan kişi gerçek bir çözüm buldu. Zihinde herhangi bir kirlilik oluştuğunda, fiziksel olarak iki şeyin aynı anda olduğunu keşfetti. Biri nefes kendi normal ritmini kaybediyor. Zihne olumsuzluk geldiğinde daha güçlü nefes almaya başlarız. Bunu gözlemlemek kolaydır. Daha ince bir seviyede, bedende bir duyum olarak sonuçlanan, biyokimyasal bir tepki başlar. Her kirlilik beden içinde o ya da bu, bir duyum üretecektir.