хвърляне – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      14 Results   5 Domains
  5 Hits www.sera.de  
съдържа 60% Крил в сърцевината. Лакомството подпомага естественото развитие на цветовете на рибите и допълнително увеличава готовноста за хвърляне на хайвер и жизнеността.
sera Krill Snack Professional çekirdekte %60 Krill içerir. Uygulama balıkların doğal renk gelişimini ve ilaveten yumurtlamaya hazırlıklarını ve canlılıklarını artırır.
  5 Hits bet-ibc.com  
► Първо хвърляне–Залози за това кой отбор ще направи първото хвърляне в определен мач.
1 veya X – Eğer maç sonucu ev sahibi galibiyeti veya beraberlikse, bu bahis kazanır.
  www.bridgat.com  
Това булчински жартиер включва един спомен жартиери и едно хвърляне на жартиера Спомен жартиера е украсена с формован цвете и сатен панделка Нежна дантела тапицерия Еластичен сатен хвърля жартиера Налична в розово, бежово, светло синьо и синьо флот СПЕЦ.
Bu gelin jartiyer set içerir bir hatıra jartiyer ve bir tura jartiyer Hatıra jartiyer boncuklu çiçek ve saten kurdele ile süslenmiş Narin dantel trim Elastik saten jartiyer atmak Pembe, bej, açık mavi ve mavi deniz kuvvetleri mevcuttur TEKNİK ÖZELLİKLER..
  www.facts-on-nuclear-energy.info  
Към настоящия момент в Европейския съюз има над 150 действащи АЕЦ. В Европа вероятността за КАА е 16%. Точно на толкова възлиза и вероятността при хвърляне на зарче да се падне шестица от първия опит. В целия свят в експлоатация са около 440 АЕЦ.
Nükleer santrallerde, teknik eksiklikler ve insan hatalarindan dolayi çevreye büyük ölçüde radyoaktif maddelerin yayilmasina yol açabilecek çok ciddi, felaket düzeyinde kazalar olabilir. Resmi "Alman Nükleer Enerji Santaralleri Risk Arastirmasi –Asama B’ye göre, 40 yildir faaliyet gösteren bir Alman nükleer santralinde reaktör patlamasi riski orani %0,1. Avrupa Birligi ülkerinde, toplam 150’yi askin nükleer enerji santrali faaliyet gösteriyor ve dolayisiyla Avrupa’da bir reaktör patlama riski % 16’yi buluyor. Bu ihtimal, zarla ilk atista 6 atma ihtimaline esittir. Dünya genelinde 440 nükleer santral faaliyette, bu da 40 yillik bir süre içinde reaktör patlamasi riskinin % 40’a çikmasi anlamina geliyor. Çernobil faciasinindaki reaktör patlamasinin gösterdigi gibi böyle bir kaza neticesinde onbinlerce insanin ölebilecegini hesaplamak gerekiyor.