хълмове – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      12 Results   4 Domains
  wordplanet.org  
9 И твоите военни мъже, Темане, ще се уплашат, За да се изтреби с клане всеки човек от Исавовите хълмове.
9 Ey Teman, yiğitlerin öyle bir korkuya kapılacak ki, Esav'ın dağlarında bulunanların hepsi Kıyıma uğrayıp yok olacak.
  9 Hits www.apkgplay.com  
- Брулени хълмове (с Бронте, Емили)
- Uğultulu Tepeler (Brontë, Emily ile)
  rail.cc  
По пътя си Вътрешната линия пресича много малки и по-големи реки, които се вливат в Балтийско море. Линията е сравнително равна и преминава през много малко хълмове само от време на време. Не е необичайно да се види сърна или други диви животни по пътя.
İsminden de anlaşılabildiği gibi bu hat; Baltık Denizi’nden uzakta kalan iç kısımlardan, seyrek nüfuslu bölgelerden ve geniş huş ağacı ormanlarının arasından geçer. Inland Hattı’nın yol boyunca üzerinden geçtiği irili ufaklı birçok akarsu Baltık Denizi’ne dökülür. Hat, genelde düz bir çizgi üzerinde ilerler ve zaman zaman ufak tepecikler üzerinde seyreder. Yolculuk boyunca ren geyiği veya diğer çeşitli hayvanları da görme ihtimaliniz oldukça yüksektir.
  hiltonhonors3.hilton.com  
Потопете се в цветното великолепие на курорта El Conquistador – завладяващият луксозен курорт на Пуерто Рико, издигащ се високо над океана на 300-футова (91-метрова) отвесна скала. Голф игрището Arthur Hills е игрище със 72 пара, което разполага с нелеки хълмове и бункери, овладени с интелигентно планирани странични движения и широки отворени пространства.
91 metrelik uçurumun kenarında, okyanustan oldukça yüksekte kurulan büyüleyici bir Porto Riko lüks resortu olan El Conquistador Resort'un renkli ışıltısına kendinizi kaptırın. Arthur Hills Golf Sahası, zekice planlanmış yan hareketler ve geniş açılışlarla kolaylaştırılan zorlayıcı tepelere ve yataklara sahip olan 72 parsellik bir alandır. Golf Digest, bu alanı Porto Riko'daki En İyi Şartlara Sahip Tesis olarak nitelendirmiş ve Condé Nast ise bu sahayı 75 En İyi Resort Sahalarından birisi olarak değerlendirmiştir. Toplam 18 delikten on beşinde okyanus manzarası ve iguanalardan firavun farelerine, kaplumbağalardan sinekkuşlarına kadar bol miktarda doğal yaşam bulunur.