ценности – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      107 Results   11 Domains
  www.apkgplay.com  
- Човешки права и ценности
- İnsan Hakları ve Değerleri
  6 Hits www.chipita.com  
Нашите ценности
Değerlerimiz
  6 Hits www.dalecarnegie.com  
Ценности
Değerler
  30 Hits www.bridgat.com  
Крак лента дизайн Пощенски закриване с тока да защитите вашите ценности Няколко zippered джобове Lightweight, Непромокаем материал СПЕЦИФИКАЦИИ Тип на продукта Талията пакети Опции за цвят #1, #2, #3, #4, #.
Bacak kayış tasarımı Eşyalarınızı güvenli hale getirmek için toka ile zip kapatma Birden çok fermuarlı cepler Hafif, su geçirmez malzeme TEKNİK ÖZELLİKLER Ürün türü Bel paketleri Renk seçenekleri #1, #2, #3..
  www.zanzu.de  
Представлява нормален и положителен начин на себеизразяване. Сексуалността включва не само секс, но и други неща, като например: сексуално удоволствие и интимна връзка, анатомия и раждане на деца, табута и ценности във връзка със сексуалната ориентация.
Ein zentraler Aspekt der Menschen. Es ist eine normale und positive Art, sich selbst auszudrücken. Bei der Sexualität geht es nicht nur um Sex, sondern auch um andere Dinge, wie zum Beispiel sexuelles Vergnügen und Intimität, Anatomie und Kinderkriegen, Tabus und Wert zur sexuellen Orientierung.
  51 Hits www.nato.int  
Това е резултат от десетгодишното сътрудничество с НАТО в рамките на Партньорство за мир, както и на опита ни от Босна и Херцеговина, където през 90-те години Швеция участва с 12 батальона. А и в Косово вече пет години действаме заедно. В крайна сметка всички воини, от НАТО или не, имат подобна подготовка и едни и същи ценности. Затова опитът е изключително положителен.
On yıldır Barış İçin Ortaklık çerçevesi dahilinde NATO ile işbirliği yaptık; 1990'larda İsveç Kosova'da 12 tabur konuşlandırdı. Bu deneyimlerimiz sayesinde birlikte çalışmak zor olmuyor. Ayrıca Kosova'da zaten beş yıldır birlikte çalışmaktayız. En önemlisi ister NATO ülkelerinden, isterse NATO dışından gelsinler, bu askerlerin hepsi öncelikle benzer eğitim ve değerlere sahip. Bu da çalışmaları olumlu hale getiriyor.
  www.daycoaftermarket.com  
Приносът на Dayco е неразделна част от това как хората се придвижват от едно място на друго, превозват се стоки, съхраняват се храни и се изгражда инфраструктура. Компанията работи в съответствие с традиционни ценности – спазване на обещания, доставяне навреме и силна ангажираност към предоставяната услуга без значение от обстоятелствата.
Dayco’nun katkıları, insanların bir yerden bir yere gitmesini, malların taşınmasını, gıdaların hasadını ve altyapının yapımını sağlayan temel öğelerdir. Şirket, sözlerini tutma, her zaman zamanında teslim etme ve engeller ne olursa olsun, hizmet konusundaki yoğun bir gayret gibi uzun bir geçmişe dayanan değerlere göre hareket eder. Dayco, yüz yıldan fazla bir zamandır zorlukları aşarak, her dönemeçte daha güçlü ve daha akıllı bir şekilde çıkıyor.
  welcome.hp.com  
Създаването на разнообразна, ангажираща среда е продължително пътешествие с непрекъснато действие за много години. Това е пътешествие, ръководено от съкровени ценности. Днес нашата визия за разнообразие е със световни измерения.
Çok çeşitlilikte ve katılım sağlayan bir ortam yaratmak yıllardır süregelen bir eylem yolculuğu olmuştur. Derin değerlerin yol gösterdiği bir yolculuk olmuştur. Bugün çeşitlilik hedefimiz küresel boyutlara ulaşmıştır. Dünya çapında pek çok insanın cesur, yürekli eylemlerini gerektiren bir hedeftir. Yol boyunca öğrendiklerimizi ve kazanmaya çalıştıklarımızı paylaşmaktan gurur duyarız.