цикъл – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      224 Results   14 Domains
  pixnio.com  
microgametocyte продукт, erythrocytic, цикъл, показвам, овални
microgametocyte, ürün, erythrocytic, döngüsü, gösterilen, oval
  87 Hits freenode.info  
потреблението на вода за цикъл пране (п): 56.00
yıkama döngüsü başına su tüketimi (n): 56.00
  87 Hits www.freenode.info  
потреблението на вода за цикъл пране (п): 56.00
yıkama döngüsü başına su tüketimi (n): 56.00
  9 Hits h41111.www4.hp.com  
»Цикъл за подобряване на качеството
»Kalite İyileştirme Döngüsü
  www.bridgat.com  
Лек водоустойчив цикъл почистване обхваща обратно цип закриване дишаща зелен
Hafif su döngüsü ayakkabı kapakları geri Zip kapatma solunabilir yeşil
  5 Hits www.reprodaction.com  
Полов цикъл
Site haritası
  www.paragon-software.com  
Ако възникнат някакви проблеми, нашият висококвалифициран и ефективен екип по поддръжката, ще ви помогне. Всичките ни потребителски продукти са с безплатна поддръжка през целия им жизнен цикъл. Научете повече >
Ücretsiz çevrimiçi desteğin tadını çıkarın! Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız etkin ve üst kalitedeki destek birimimiz size yardımcı olacaktır. Tüm tüketici ürünlerimiz tüm kullanım ömrü boyunca ücretsiz destek hizmetiyle sunulur. Daha fazlasını öğrenin >
  blog.counter-strike.net  
• Добавено е „Намиране на игра“ към менюто с опции за игра. Това позволява да се присъедините към определен тип онлайн игра. Това обновление предлага Арсенал военно състезание и Класически съревнователен режим. Групите в цикъла на картите включват:
• Harita döngüsü grupları içeriği: ‘Oyun Bul’ menü seçeneği eklendi. Oyun Bul tuşu, seçtiğiniz oyun türünde çevirimiçi bir oyuna bağlanmanızı sağlıyor. Bu güncelleme Cephane Silah Yarışı ve Klasik Rekabetçi oyun modlarını içeriyor.
  12 Hits www.nato.int  
Местните съвети се занимават с местни проблеми. Изследванията на CPAU показват, че броят на местните спорове зависи от земеделския цикъл, като най-много спорове възникват по време на посев, напояване и жътва.
Yerel nitelikte oldukları için bu konseyler yerel sorunları ele alırlar. CPAU araştırmaları yerel anlaşmazlıklarının çoğunun tarım döngüsü ile ilgili olduğunu gösteriyor – ekim, sulama ve hasat mevsimlerinde ortaya çıkan sorunlar. Afgan halkı yerel konseylerin duruma hemen çare bulmasından çok memnun zira resmi sistemde sorunların karara bağlanması bazen yıllar alıyor ve çoğu kez işin içine rüşvet karışıyor.
  www.apkgplay.com  
Ако обичате състезателни игри, игра цикъл, велосипедни игри, Футуристични робот игри, смърт състезателни игри, бесен надбягвания, състезателни коли на полицията и трафика състезателни игри след това ще обичам този Moto Bike Traffic Rider игра.
Öfkeli trafik yarışçısı yarış oyunları sizi gerçek bir spor bisiklet yarışı ve Moto sürükle simülatörü sürme keyfini veren başka bir yolculuğa çıkaralım. Eğer yarış oyunları, bisiklet oyunları, bisiklet oyunları, fütüristik robot oyunları, ölüm yarış oyunları, öfkeli yarış, polis arabası yarışları ve trafik yarış oyunları severseniz bu Moto Bike Traffic Rider oyun seveceksiniz. Savaş zamanı Yarış, Dodge düşman robotları araba, Polis arabaları, Polis arabaları Yapabildiğiniz kadar ölümlü yarışa başlayın ve savaş yolunda kalın. Moto Bike Traffic Rider sonsuz yarış oyunu.