цялост – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      62 Results   4 Domains
  16 Hits www.nato.int  
През 1964 г. Афганистан най-после се сдобива с конституция, която гарантира правата на хората, но предимно на хартия. През десетте години демокрация Афганистан е спокоен и нищо не заплашва неговата независимост, териториална цялост и суверенитет.
1964 yılında Afganistan nihayet bir anayasaya kavuştu. Anayasa halkın haklarını garanti ediyordu, ama sadece kağıt üzerinde. Demokrasinin hakim olduğu on yıl boyunca Afganistan sükunet içindeydi ve egemenliği, toprak bütünlüğü veya bağımsızlığına yönelik herhangi bir tehdit yoktu.
  www.migraweb.ch  
2) се считат за особено тежки посегателства да се застрашава живота, физическата цялост или свободата, както и мерките, които причиняват непоносим психически натиск. Необходимо е да се вземат предвид причините за полет, специфични за жени.
Ciddi zararlar özellikle bedeni, hayatı yada özgürlüğü tehlikeye sokan, dayanılmaz pisikolojik baskı yaratan tedbirler olarak geçerlidir. Kadınlara özgü sığınma nedenleri özellikle gözönünde tutulmuştur
  13 Hits www.devicespecifications.com  
Сайтът не носи отговорност за пропуски, неточности или други грешки в данните, които публикува. Възпроизвеждането на която и да е част от сайта в цялост или частично, или в каквато и да е друга форма без нашето предварително писмено разрешение е забранено.
Bu sitedeki bilgi "olduğu gibi" esasına dayanılarak herhangi bir bağlayıcılığı olmadan sunulmaktadır. Sitenin, sitede yayınlanan verilerde eksiklik ve yanlışlıklardan veya diğer hatalardan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Önceden yazılı iznimiz olmadan bu sitenin herhangi bir kısmını kısmen veya tamamen çoğaltmak veya başka herhangi bir şekilde kullanmak yasaktır. Mobil cihaz, yazılım, donanım v. b. üreticilerin ticari markaları, logoları, işaretleri ilgili sahibine aittir.
  32 Hits www.forexagentreviews.com  
Отговорности: Възпроизвеждането в цялост или отчасти в каквато форма или средно без изричното писмено разрешение на е забранено. Този сайт е промоционален функция и сайта е била платена за да се осигури положителен отзив за тези платформи за търговия - тези прегледи не са осигурени от независим потребител.
Yasal Uyarı: Üreme tamamen veya kısmen herhangi bir form veya orta açık yazılı izni olmadan yasaktır. Bu Web sitesi promosyon bir özelliktir ve site için bu ticaret platformlar hakkında-aşağıdaki olumlu yorum sağlamak için ödenen bu değerlendirme bağımsız bir tüketici tarafından sağlanmaz. Bu karşılaştırma sitesi ödeme ücreti sıralanır operatörleri tarafından desteklenmektedir ve ödeme siteleri listelenen sıralamasını etkiler. Genel Risk Uyarısı: Burada incelenen finansal hizmetler yüksek düzeyde bir risk taşır ve tüm fonların kaybına neden olabilir.