червените – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      15 Results   6 Domains
  4 Hits www.sera.de  
Добре балансираните продукти sera marin Component 1 - 7 могат да се използват за лесна доставка на нужните нутриенти във водата. Започвайки от калция и магнезия до стронция и йода, тези препарати доставят всички важни нутриенти и осигуряват здравословен растеж на червените водорасли.
İyi dengelenmiş ürünler sera marin Component 1-7 kullanarak su için gerekli besin maddeleri eklenebilir.. Kalsiyumdan magnezyuma, stronsiyumdan iyoda kadar çeşitlilik gösteren su koşullarını oluşturan maddeler tüm önemli besinleri sağlayarak kalkerli kırmızı alglerin sağlıklı büyümelerini sağlar.
  natribu.org  
администрацията на "МАЙНАТА ТИ" не носи никаква отговорност за съдържимото на червените подчертани редове
SİKTİR GİT LAN yönetimi altı çizilmiş kırmızı satırlardan sorumlu değildir
  6 Hits liveuamap.com  
Liveuamap.com това е карта&RSS новини платформа. Нашата мисия е да ви разкажа за кризата в Украйна по целия свят. Ние събираме информация от открити източници и да я постави на картата във формат на \" червените \" -срещу-блус конфликт.
Liveuamap is opendata-driven media platform that change the way you receive latest news. Explore a map, messages, pictures and videos from the conflict zones.
  www.bridgat.com  
Тази двойка на червените Колоездене обувки обхваща функции добър монтаж обратно цип закриване и модерен отпечатва. Тя е лека, водоустойчива и дишаща. Връщам го за предварително езда, когато времето е лошо.
Bu kırmızı bisiklet ayakkabı çifti özellikleri iyi uygun arka zip kapatma kapsar ve trendy yazdırır. Hafif, su geçirmez ve nefes alabilir. Hava kötü olduğunda öncesi yolda kayma. Youll'aşk o getirmek çok rahat hissediyorum. TEKNİK ÖZELLİKLER Ürün adı Ayakkabı Bisikle..
  www.hoteldubrovnik.hr  
Идете Дубровник и да се спре за кратко прекъсване на Дубровник мост за няколко прекрасни живописни снимки с изглед към красивата червените покриви на града. Както можете да си проправите път по адриатическото крайбрежие, спрете за кратка почивка в само крайбрежен град на Босна: Неум.
Dubrovnik kalkıyor ve şehrin güzel kırmızı çatıları bakan bazı harika manzara fotoğrafları Dubrovnik Köprüsü üzerinde kısa bir mola için durdurmak. Adriyatik kıyıları boyunca yol yapmak gibi, Bosna'nın tek sahil kasabasında kısa bir mola için durdurmak: Neum. Bu bir hatıra ya da 2 pick up, ya da sadece geleneksel kahve ile kafelerden birinde dinlenmek için büyük bir fırsattır.
  2 Hits www.nato.int  
Историята на местния тероризъм в Европа е дълга и трагична. ИРА, ЕТА, Фракция „Червена армия” и Червените бригади са само няколко от организациите, които през изминалите десетилетия са поели отговорност за над 4000 човешки жертви.
Üç unsur söz konusudur. Bunlardan birincisi, terörle mücadelede ulusal ajansların başı çekmekte olmasıdır. Bir başka deyişle, ulusal hükümetler kendi polis teşkilatları, güvenlik ve istihbarat ajansları ve yargı makamları üzerinde tüm kontrolü ellerinde tutmaktadırlar. İkinci olarak, bu ulusal ajanslar etkili olabilmek için sınır aşırı çalışabilmek zorundadırlar. Bu nedenle hem pratik işbirliği konusunda Avrupa çapında geniş kapsamlı bir programa, hem de bu işbirliğini kolaylaştıracak yasama araçlarına sahibiz. Bunların örnekleri arasında polis teşkilatları arasında işbirliği örgütü olan Europol; tetkik hakimleri ve savcılar arasında işbirliği kuruluşu Eurojust; istihbarat ve güvenlik hizmetlerinin Avrupa Birliği’nin içindeki ve dışındaki terörist tehditlerini inceledikleri Durum Merkezi; ve Avrupa’daki sınır kuvvetlerinin daha çok işbirliği yapmalarını ve deneyimlerini ve iyi uygulamalarını paylaşmalarını kolaylaştırmak amacıyla Varşova’da yeni kurulan Avrupa Sınırları Ajansı. Bu bağlamda, örneğin, terörizmin finansmanı ile mücadele etmek ve teröristlerin bir ülkeden diğerine geçişlerini zorlaştırmak için çok uzun bir mevzuat programını benimsedik.