червен – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      840 Results   21 Domains
  3 Hits www.devicespecifications.com  
Инфрачервен порт
Kızılötesi bağlantı noktası
  103 Hits pixnio.com  
Червена
Kırmızı
  3 Hits freenode.info  
инфрачервена
kızılötesi
  3 Hits www.freenode.info  
инфрачервена
kızılötesi
  13 Hits www.hamrick.com  
Инфрачервена лампа:
Kızılötesi lamba:
  wordplanet.org  
8 Видях нощем, и ето човек който яздеше на червен кон, и стоеше между миртовите дървета, които бяха в едно сенчесто място; и зад него имаше червени, пъстри и бели коне.
9 "Efendim, bunlar ne?" diye sordum. Benimle konuşan melek, "Bunların ne olduğunu sana göstereceğim" diye yanıtladı.
  www.anko.com.tw  
Червена костенурка торта
Kırmızı Kaplumbağa Kek
  8 Hits www.nato.int  
Една привидно по-лесна задача е ремонтирането на местата за лишаване от свобода. . За жалост след 30 години войни в Афганистан заключенията на Международния червен кръст и червен полумесец за условията в тях са лоши.
Bu durumun tam anlamıyla düzeltilmesi hapishanelerin yeniden yapılmasıyla olur. Uluslararası Kızıl Haç Örgütü’nün 30 yıldır çatışmaların içinde yaşamış olan bu ülkedeki hapishanelerin fiziki şartlarını olumsuz bulmuş olması şaşırtıcı değildir. Örgütün bulguları şöyledir:
  9 Hits www.sera.de  
Собственците на езерцатата и се наслаждават, когато бял, оранжево - червен или сребрист цвят се появи на повърхността. Почитателита на Koi, обаче, знаят за високите хранителни изисквания на своите животни.
Havuz sakinleri her dipte şov yapan beyaz, portakal kırmızısı veya gümüş rengi gördüğünde keyiflenir. Koiler ancak hayvanların yüksek besin ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi iseniz eğlencelidir. Bu sebeple sadece yüksek kalite yem kabul görür. Bu yemle değişik mevsimler boyunca en iyi malzemelerin ideal desteği sağlanır.
  www.flvto.biz  
Сега, когато разполагате с Flvto приставката за Google Chrome за теглене от YouTube в списъка си с разширения, ще видите червен бутон "Конвертиране в mp3" под всеки видеоклип в YouTube. Ако искате да конвертирате някое видео, просто натиснете този бутон и се наслаждавайте на резултатите.
Flvto Google Chrome YouTube İndirme Eklentisi eklentiler listenizde yerini aldığında YouTube'daki her videonun alt kısmında "mp3'e dönüştür" tuşu belirecektir. Herhangi bir videoyu dönüştürmek istediğinizde bu tuşa tıklayın ve şarkıların tadını çıkarın.
  255 Hits www.badebotti.ch  
Западните червен кедър – ein ganz spezielles Holz
Batı kırmızı sedir – çok özel bir ahşap
  422 Hits www.bridgat.com  
Червен (2)
Kırmızı (2)
  2 Hits bet-ibc.com  
► Първи картон – Залози за това кой отбор ще получи първия картон (жълт или червен картон) в определен мач.
► Oyuncu Değişiklikleri Sayısı – Over/Under – Bir maçta iki takım tarafından yapılacak oyuncu değişikliği sayısını tahmin etmek üzerine yapılan bahislerdir.
  2 Hits blog.counter-strike.net  
Превозното средство на КТ беше преместено, за да предоставя по-добро прикритие на играчите, влизащи от тунелите на „A“. Червената кола беше премахната, защото даваше нечестно предимство, позволявайки им да задържат зоната, като разкриват само главите си.
Anti-Terörist aracı A tünellerinden giren oyuncuları daha iyi koruması için yer değiştirdi. Kırmızı araba kaldırıldı çünkü savunmacılara adil olmayan bir avantaj sağlıyordu ve kafalarını çıkarmadan alanı koruyabilmelerini sağlıyordu.
  logisticsweek.com  
Съставът на вечерния комплекс включва аргинин, L-карнитин и чай мача. За „сутрешната“ напитка учените са решили за различен състав, който влияе положително на хода на деня. Те включват червен грейпфрут и органична форма на хром (хромов пиколинат).
Yoğun araştırma, aktif bileşen kompleksinde greyfurt ve matcha içeren bir kompozisyon geliştirdi. Bu ilaçlar, karbonhidratların, yağların ve enerjinin emilmesini azaltır. Buna ek olarak, “Sabah” hazırlığı aşırı yağların yakılmasını ve böylece tüm gün boyunca etkili bir şekilde enerji sağlanmasını sağlar.