черупки – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      11 Results   5 Domains
  2 Hits pixnio.com  
gastropod, черупки, охлюв, животно, безгръбначни
Berry, kase, meyve, yemek, böğürtlen, tatlı, ahududu, tatlı
  4 Hits www.bridgat.com  
Мини преносими шевна машина лесно шевни пластмасови черупки случайни цвят доставка
Mini el dikiş makinesi dikiş kolay plastik kabuk rastgele renk teslim
  2 Hits www.sera.de  
Чисторастителен продукт състои се от влакна от пресовани кокосови черупки. Той е особено устойчив, тъй като е 100% от възобновяеми суровини от насаждения. Нещо повече sera reptil coco soil не съдържа всякакви вредни добавка и тор.
Saf bitkisel ürün, sıkıştırılmış hindistan cevizi kabuğu fiberleri içerir. % 100 yenilenebilir ham bitki maddelerinden yapılan bu ürün, sürdürülebilirdir. Ayrıca, sera reptil coco soil, zararlı gübre ekleri içermez.
  mysunnyresort.upjers.com  
Все пак, като успешен онлайн управител ще са ти необходими много пари в играта, за да разширяваш своя курорт. Освен хотел долари, ще откриеш и супер валута в My Sunny Resort: Черупки. Изпробвай нашите управителски игри онлайн безплатно и встъпи в удивителния свят на My Sunny Resort.
Otel oyunlarını bedava mı oynamak istiyorsun? Ozaman My Sunny Resort'a mutlaka bir göz atmalısın! Zevkli plaj oyununda kendi tatil köyünü kuruyorsun ve online menajeri olarak müşterilern istekleri ile ilgileniyorsun. Seviye atlayarak açılan çeşitli oyun imkanları ile unutamayacakları bir tatil yaşamalarını sağla. Tatil köyü alanını genişlet ve hem içten ve dıştan bakılabilen muhteşem bungalovlar inşa et. My Sunny Resort'un değişik oyun sürprizleri ile karşılaş. Yepyeni menajer oyunu imkanları ile tanış ve otelinin Otel Doları gelirini yükselt. Nede olsa otalimizin alanını genişletmek için oyuniçi para birimine ihtiyacımız var. Oyunda Otel Dolarının yanı sıra premium değer olan midye birimi vardır. Menajer oyununu bedava dene ve My Sunny Resort'un büyüleyici dünyası ile tanış. Göreviniz tek bir tatil köyü ile kalmıyor, oyunda ilerledikçe dünyanın farklı bölgelerinde tatil köyleri açabilirsiniz.