честно – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      18 Results   9 Domains
  9 Hits www.nato.int  
Но честно казано, подобна стъпка е малко вероятна дотогава, докато има постоянни армии в съседните държави.
Ancak komşu ülkeler orduya sahip oldukça bunun pek mümkün olmadığını söyleyebiliriz.
  www.dalecarnegie.com  
Оценявайте честно и искрено приноса на другия.
Karşınızdakini dürüstlük ve içtenlikle takdir edin
  javascripton.com  
Честно казано, ние все още имате тона на други неща в нашия живот, за да се грижи за това, но ние също искаме да се запази този проект нестопанска жив - javascriptON.com - За да помогнете на някой трябва да активираш JavaScript в браузъра.
Gerçekten biz hala umurumda bizim hayatta başka şeyler ton yaşıyorsanız, ama biz de hayatta bu kar amacı gütmeyen bir proje tutmak istiyorum - javascriptON.com - Yardım için herkes tarayıcınızın JavaScript etkinleştirmeniz gerekmektedir. Yani sahip olduğunuz herhangi bir müsait yöntem ile bize destek lütfen.
  badoo.com  
Не ни харесва да напомняме правилата на потребителите и никак не обичаме да блокираме профили. Моля, играй честно и ще се забавляваме заедно в Badoo!
Kullanıcılarımızı sürekli şartlara uymadığı için uyarmayı sevmiyoruz ve insanları engellemekten nefret ediyoruz, o yüzden kibar olun ve Badoo'da bizimle beraber eğlenin!
  2 Hits hotornot.com  
Не ни харесва да напомняме правилата на потребителите и никак не обичаме да блокираме профили. Моля, играй честно и ще се забавляваме заедно в Hot or Not!
Kullanıcılarımızı sürekli şartlara uymadığı için uyarmayı sevmiyoruz ve insanları engellemekten nefret ediyoruz, o yüzden kibar olun ve Hot or Not'da bizimle beraber eğlenin!
  www.chipita.com  
Ние сме обвързани от нашия етичен кодекс да действаме честно и с чувство на социална отговорност, да спазваме националното законодателството на държавата и да изпълняваме всички свързани с това данъчни задължения.
Firmamız çeşitli pazarlarda aktif bir varlık olduğu gibi uluslararası her ülkede yürürlükte olan mevzuata tam uyumun sağlanması için özellikle dikkat etmektedir.Her devlet yasalarına uymada ve ilgili tüm yükümlülüklerini yerine getirmede, dürüstlük ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmede mesleki ahlak kurallarımıza bağlıyızdır.
  books.google.com  
Създадохме Google Търсене на книги особено внимателно, за да сме сигурни, че използването на книгите ще бъде честно и в пълно съответствие със закона. Целта на законодателството за авторските права е да защити и повиши стойността на творчеството, за да подкрепя неговото развитие - в този случай, да гарантира, че авторите ще пишат, а издателите ще издават.
Google Kitap Arama'yı, kitapların adil ve yasalara tamamen uygun olarak kullanılmasını sağlayacak şekilde özenle tasarladık. Telif hakkı yasasının amacı, yazar ve yayıncıların işlerini yapmasını sağlayacak ve onları teşvik edecek şekilde yaratıcı çalışmaları korumak ve bu çalışmaların değerini artırmaktır. Okuyucuların kitapları bulması ve satın alması için yeni fırsatlar yaratarak yazar ve yayıncıların daha fazla kitap satmalarına yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. Adil kullanımla ilgili ayrıntılı bilgileri buradan okuyabilirsiniz.