често – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      1'628 Results   108 Domains
  25 Hits europass.cedefop.europa.eu  
Често задавани въпроси
Sıkça Sorulan Sorular
  38 Hits www.apkgplay.com  
"Често срещани грешки"
"Genel Hatalar"
  smplayer.sourceforge.net  
Често задавани въпроси
Sıkça Sorulan Sorular
  pixnio.com  
Често задавани въпроси
Sık sorulan sorular
  7 Hits www.info.univ-tours.fr  
Често задавани въпроси
Sıkça Sorulan Sorular
  9 Hits www.foreca.com  
Най-често търсени в
Ülkede En Çok Arananlar
  69 Hits www.sera.de  
Системна грижа за езерото. sera систематизира грижата за езерото според най-често срещаните проблеми. Тук вие ще намерите правилните продукти за постоянно качество на водата във вашето езеро.
Sistemli havuz bakımı. sera sıkça oluşan problemli durumlara göre havuz bakımını sistematize eder. Burada sistematik olarak havuzunuzdaki ideal su kalitesini garantileyen doğru ürünleri bulacaksınız.
  6 Hits www.devicespecifications.com  
Най-често срещаните типове светкавици при камерите на мобилните устройства са LED и ксенонови. LED светкавиците имат по-мека светлина и за разлика от по-ярките ксенонови, се използват и при запис на видео.
Mobil cihaz kameralarında en sık rastlanan flaş türü, LED ve xenondur. LED flaşlar, daha parlak ışıklı olan xenon flaşlarına göre daha yumuşak ışığa sahip ve video çekimlerinde de kullanılır.
  14 Hits www.pcloud.com  
31. Колко често се изпълнява бекъп в pCloud?
31. Yedeklemeler ne sıklıkta gerçekleştirilecek?
  aboutjavascript.com  
Вие може да искате да се помисли за свързване към този сайт, да се образоват скрипт-ползватели с увреждания как да активирате JavaScript в петте най-често използвани браузъри. Вие сте свободни да използвате кода по-долу и го променят в зависимост от вашите нужди.
Bu en sık kullanılan beş tarayıcılarda Java uygulamasına izin konusunda herhangi bir komut engelli kullanıcılar eğitmek için, bu siteye bağlantı düşünebilirsiniz. Sen kendi ihtiyaçlarınıza göre aşağıdaki kodu kullanmak ve değiştirmek için ücretsizdir.
  20 Hits www.google.com.mt  
Ако например често посещавате уебсайтове и блогове за градинарство, които показват рекламите ни, при сърфирането си в мрежата може да започнете да виждате реклами, свързани с този интерес. Научете повече.
Örneğin, reklamlarımızın gösterildiği, bahçıvanlıkla ilgili web sitelerini ve blogları sıklıkla ziyaret ediyorsanız web üzerinde gezinirken bu ilgi alanına ait reklamlar görebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin.
  4 Hits privacy.google.com  
Само за няколко минути можете да изберете какви типове данни да събира Google, да актуализирате личната информация, която споделяте с приятели или обществено, и да посочите какви видове реклами да ви показваме. Можете да променяте тези настройки толкова често, колкото искате.
Yalnızca birkaç dakika içinde Google'ın topladığı veri türlerini yönetebilir, arkadaşlarınız veya herkes ile paylaştığınız kişisel bilgileri güncelleyebilir ve Google'ın size göstermesini istediğiniz reklam türlerini ayarlayabilirsiniz. Bu ayarları istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.
  4 Hits welcome.heilbronn.de  
Също така към документите за кандидатстване трябва да се приложат преведени свидетелства от училище, висше училище и професия. Колко добри са шансовете Ви да получите мястото, често зависи от Вашите квалификации и от това, колко добре говорите немски език.
Yazıda o işe yönelik en önemli yeterliliklerinizden bahsediyorsunuz ve neden o işe başvurduğunuzu göstermiş oluyorsunuz. Özgeçmişte hayatınızda yer almış bütün dönemleri kısaca ve liste şeklinde yazıyorsunuz. Okuldan, yüksekokuldan ve meslekten tercüme edilmiş diplomalar da başvuruya eklenmelidir. İşe alınma şansınızın ne kadar iyi olduğu yeterliliklerinize ve Almanca bilginize bağlıdır. Ayrıca elde ettiğiniz diplomanızın veya mesleğinizin denkliğini yaptırmak (bkz. Mesleki yeterliliğin onayı)önemlidir.
  58 Hits www.badebotti.ch  
Кабина Външната пещ турски примерни снимки Документация Wellness-чат WellnessFASS Дървени хидромасажна вана Video Билкови инфузия Европа Аксесоари Западните червен кедър Заявка Грил хижа Открит Сауна устойчив на атмосферни условия Сибирска лиственица Документи Сауна модели Имейл Къмпинг pod Въпроси Развъдник Badezuber Сауна Kabine WellnessBARREL САЩ Германия Електрическа фурна Снимки ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ барел Дълголетие Баня барел Combi сауна с GrillHütte Транспорт Грил къща лятна къща Holzpflege GartenSauna Имайки Огнище Беседка Парна баня Градина душ
Kabin Açık fırın Buhar Banyosu Örnek Resimler Belgeleri Sağlıklı yaşam eğlenceli WellnessFASS Ahşap sıcak küvet Video Bitkisel infüzyon Europe Aksesuarlar Batı kırmızı sedir İstek Izgara hut Açık sauna hava geçirmez Sibirya Karaçam Belgeler Sauna modelleri E-posta Kamping pod Sorular Köpek kulübesi Banyo küveti Sauna kabini WellnessBARREL Amerika Birleşik Devletleri Almanya Elektrikli fırın Resimler SSS Ahşap varil Uzun ömürlü Banyo varil Kombi sauna ile GrillHütte Ulaşım Izgara evi Bahçe evi Ahşap bakım GartenSauna Kampı Ateş çukuru Çardak Buhar kabini Bahçe duş
  336 Hits rail.cc  
Намерете хубави места в Драгоман (България), за да останете и да си починете. Често са разположени до утъпканите туристически пътеки.
Драгоман (Bulgaristan) şehrinde vakit geçirmek ve rahatlamak için en güzel yerleri bulun. En popüler turist rotalarına yakın güzel mekanlar.
  7 Hits www.google.cz  
След това престъпниците могат да го употребят, за да намерят други устройства, които да контролират. Те често използват армии от компютри, за да блокират достъпа на уебсайтове до мрежата или да пробият защитните им системи.
Daha sonra suçlular cihazınızı, kontrol edebilecekleri başka cihazlar bulmak için kullanabilir. Web sitelerini çevrimdışına çıkarıp kullanılmaz hale getirmek veya güvenlik sistemlerini aşmak için bilgisayar ordularını kullanırlar.
  8 Hits www.migraweb.ch  
В Швейцария, жалбоподателят ES-убежище, бежанците-ES, тези, които временно са разрешени, отхвърля жалбоподателя ES-ES или без документи ситуации лицето често е сложно. Това често е подробност, че е от значение.
İsviçre’de iltica sürecide son derece sıkı ve kapsamlı tutulmaktadır. Eğer İsviçre’de yapılan bir iltica başvurusunun kabulü yada reddi söz konusu ise, İsviçre’de iltica hakkı ve sürecinin nasıl işlediği ve yazılı formalitelerin nasıl doğru yapılacağının kesin şartlara bağlı olduğunu bilmek gerekir.
  15 Hits support.google.com  
Често задавани въпроси за Google+ Общности
Google+ Toplulukları hakkında sık sorulan sorular
  6 Hits www.paragon-software.com  
Често задавани въпроси
Satış Öncesi SSS
  3 Hits www.hse.gov.uk  
Често задавани въпроси
Migrant Workers
  4 Hits www.google.pl  
Запознайте се с често използвани от престъпниците похвати, за да се защитите от онлайн измами и кражба на самоличността.
Kendinizi çevrimiçi sahtekârlığa ve kimlik hırsızlığına karşı korumanıza yardımcı olması için suçluların uyguladığı yaygın tuzakları öğrenin.
  www.pro-tran.com  
Често задавани въпроси
Sik sorulan sorular
  4 Hits www.christiananswers.net  
(Прочетете нашите интернетни отговори на често-питани-въпроси по тази тема)
(Bu konuda sık-sorulan-sorular sayfamızda verilen cevapları okuyunuz)
  9 Hits hiltonhonors3.hilton.com  
Пътувайте заедно по-често чрез обединяване на точки с приятели и членове на семейството. Няма приложени такси.
Arkadaşlarınızla ve ailenizle Puanlarınızı birleştirerek birlikte daha sık seyahat edin. Ek ücret yok.
  3 Hits dolphin-therapy.org  
Често задавани въпроси
Sık Sorulan Sorular
  5 Hits www.foreca.it  
Най-често търсени в
Ülkede En Çok Arananlar
  267 Hits www.nato.int  
и мисля, че колкото по-често диалогът се състои,
Ve, ne kadar çok diyaloğa girersek,
  3 Hits www.google.ae  
Запознайте се с често използвани от престъпниците похвати, за да се защитите от онлайн измами и кражба на самоличността.
Kendinizi çevrimiçi sahtekârlığa ve kimlik hırsızlığına karşı korumanıza yardımcı olması için suçluların uyguladığı yaygın tuzakları öğrenin.
  2 Hits www.daycoaftermarket.com  
Новоразработените двигатели, особено тези работещи с газьол със система Common-Rail последно поколение, са особено критични и подлагат елементите на транзмисия на повишено механично натоварване поради високи температури на работа, повишени специфични мощности и високо налягане на инжектиране ( дори и над 2000 bar), често обединени с двойновалово предаване.
Yeni geliştirilmiş olan motorlar, özellikle Common-Rail sistemi ile çalışan son jenerasyon dizel motorlar çok hassas motorlar olup, motor yüksek çalışma sıcaklığından ileri gelen mekanik zorlanmalara karşı dayanıklılık gösteren tranmisyon elemanları ve de son derece yüksek basınçlara (2000 bar’dan daha fazla) dayanıklı enjektörlerle donatılmıştır. Bu motorlar genellikle çift milli distribüsyon sistemi ile birleştirilmiştir.
  18 Hits www.omron-healthcare.com  
Ако имате въпрос относно нашите продукти, моля, първо разгледайте често задаваните въпроси на съответната продуктова страница. Ако не можете да намерите отговор на въпроса си, моля, свържете се с бизнес партньорите ни във вашата страна.
Ürünlerimizle ilgili bir sorunuz varsa, lütfen ilk önce ilgili ürün sayfasındaki SSS bölümüne göz atın. Sorunuza yanıt bulamazsanız, lütfen aşağıdaki adrese e-posta gönderin:veya şu numarayı arayın: E-mail: omronservis@omega-pharma.com.tr; Telefon: +90 216 250 75 71
1 2 3 Arrow