чисто нов – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      19 Results   5 Domains
  6 Hits www.bridgat.com  
Чисто нов косата рязане нос Видими windows за клиент да си играе с телефони Издръжливите и меки материали Антистатични и водоустойчив СПЕЦИФИКАЦИИ Тип Косата рязане нос Цвят Черно Материал Водоустойчив коприна материал .
Yeni saç kesme cape Görünür windows telefonları ile oynamak müşteri için Dayanıklı ve yumuşak malzeme Anti-statik ve su geçirmez     TEKNİK ÖZELLİKLER Türü Saç kesme cape Renk Siyah Malzeme Su geçirmez ipek malzeme Özell..
  www.clementine-player.org  
В тази версия Clementine получава чисто нов диалогов прозорец за редактиране на етикети на песни, с автоматично допълване и възможността автоматично да идентифицира музика и да извлича липсващи етикети от MusicBrainz.
Bu sürümde Clementine de otomatik tamamlama ve otomatik olarak müzik tanımlamak ve MusicBrainz etiketleri eksik getirme yeteneği ile yepyeni bir düzenleme etiketi iletişim kazanır. CUE yaprak artık destekleniyor - bunlar kütüphane tararken otomatik olarak algılanır ve her bir parçayı ayrı ayrı gösterilir. Biz de bu silinen şarkılar, seçenek "dosya tarayıcıda göster", ağ proxy desteği, "Tam kütüphane rescan" seçeneği, ve bir grileşen, Kitaplık sekmesinde albüm kapakları gösterme gibi küçük iyileştirmeler bir yük yaptık yeni bir şarkı belirli bir yere daha doğru aramaya yardımcı parça kaymak için tooltip. bak tam changelog Daha fazla bilgi için.
  6 Hits www.apkgplay.com  
А чисто нов "Тривия игра" на пазара в момента е за любителите на всеки викторина! "Френски Граматика Викторина" е "бустер знанието", която ще забавлява ума си и ще те науча за някои важни аспекти на "Френска граматика".
Pazarda yepyeni bir "trivia oyun" Tüm test severler için şimdi burada! "Fransızca Dilbilgisi Test" Beyninizi eğlendirmek ve "Fransız dilbilgisi" bazı önemli yönleri hakkında öğretecek bir "bilgi güçlendirici" dir. ve yetişkinler Bu "çocuklar için ücretsiz eğitim trivia oyun" yabancı bir gramer kurallarını toplayıp bir çok yararlı bir araçtır! Bu "özgür beyin-alay oyunu" "nasıl Fransızca konuşmak için" öğrenmek ve yapmanız gereken tüm indirme düğmesini tıklayın ve öğrenirken eğlenmek start olduğunu yardımcı olabilir! "Fransız dili" edinin ve bilgi ve eğlenceli bu kaynağı ile saat çok harcamak! Bu "eğitim trivia quiz" kolayca favori eğlence haline gelebilir büyük bir "dilbilgisi uygulaması" dir.