чудесен – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      34 Results   12 Domains
  books.google.com  
„Това е един чудесен и безплатен маркетингов инструмент, чрез който книгите на компанията придобиват възможно най-голяма популярност.“
"Bu mükemmel ve ücretsiz bir pazarlama aracı ve şirket kitaplarının mümkün olan en çok sayıda görüntülenmesini sağlıyor"
  14 Hits www.bridgat.com  
Полярен руно възглавница с цветни светлини Сладък звезда форма за улов на очите Чудесен подарък за приятелки или деца Цветови варианта случайни доставка СПЕЦИФИКАЦИИ Тип Светеща звезда форма възглавница Цвят Случайни Материали .
Polar Polar yastık ile renkli ışıklar Gözlerini yakalamak için şirin bir yıldız şekli Kız ya da çocuklar için harika bir hediye Renk rastgele teslimat seçenekleri   TEKNİK ÖZELLİKLER Türü Işıklı yıldız yastık şeklinde Renk Rastgele ..
  play4guidance.eu  
Тя ще бъде също така инструмент за участниците за общуване и сътрудничество. На платформата ще бъдат разположени и състезанията по проекта. Освен това, образователната платформа ще бъде чудесен инструмент за разпространение.
Eğitim platformu. Eğitim platformu projenin eğitim materyalleri ve öğreticileri için bir depo haline gelecektir. Aynı zamanda katılımcılar için bir iletişim ve işbirliği aracı olacaktır. Bu projelerin yarışmalarına ev sahipliği yapacak. Ayrıca, eğitim platformu projenin yaygınlaştırılması için harika bir araç olacaktır.
  www.sera.de  
sera biofibres също може да се използва като чудесен материал за хвърляне на хайвера и киене на новоизлюпени рибки. Освен това, те са идеални за транспортиране на скариди – осигуряват опора на животните в транспортните торбички, така спомагат за по-малко стрес.
sera biofibres aynı zamanda yavrulama için gizlenme yeri olarak ve mükemmel bir yumurtlama ortamı olarak da kullanılır. Ayrıca, karidesleri taşımak için ideal olarak uygundurlar – taşıma poşetlerinde hayvanlar için bir tutunma alanı sağlar ve böylece daha az stresle karşılaşmalarını sağlarlar.
  4 Hits www.apkgplay.com  
Ние направихме рекламата много минимална, така че все още трябва да бъде един чудесен възможно игра опит и от друга страна да ни даде програмисти и дизайнери възможността за покриване на част от разходите за производство и по-нататъшно подобряване на приложенията.
Ücretsiz sürümleri mümkün kılmak için, bizim için tek seçenek ücretsiz sürümleri bazı reklam eklemektir. Hala mümkün harika bir oyun deneyimi olacak ve diğer yandan geliştiricilere ve tasarımcılara bize üretmek için maliyet bölümlerini kapsayacak ve daha fazla uygulamalar geliştirmek için bir seçenek vermelidir böylece reklam çok az yaptık.
  5 Hits hotornot.com  
С Hot or Not всичко е лесно и бързо - с над 330 милиона потребителя, ние сме най-голямата в света социална мрежа за нови запознанства с момичета и момчета. Онлайн чатът е чудесен начин да намериш нови приятели, а в Hot or Not винаги има някой, готов за разговор!
Arequipa’da yeni insanlarla mı tanışmak istiyorsun? 330 milyondan fazla kullanıcısıyla yeni insanlarla tanışmak için dizayn edilen, dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Hot or Not bu isteğini gerçekleştirmen için en kolay yol. Çevrimiçi sohbet etmek yeni insanlarla tanışmanın en güzel yolu ve Hot or Not’da her zaman sohbet edebileceğin birileri var eğer yalnızsan, bu ilk buluşman fazla uzakta değil.
  2 Hits www.nato.int  
Представянето на нова стратегическа концепция на шестдесетата годишнина на НАТО ще бъде чудесен подарък за рождения ден. Но по-важно от напасването на момента е на срещата в Букурещ държавите членки да стиснат зъби и да се ангажират да направят необходимото: да преглътнат неприятностите от временните разногласия и да си поставят за цел приемането на нова стратегическа концепция, която пояснява политическата и военната стратегия на Алианса и ясно ги обявява пред света.
NATO’nun 60. yıldönümünde yeni bir stratejik kavram sunmak hoş bir yaş günü hediyesi olabilir. Ancak NATO’nun Bükreş Zirvesinde müttefiklerin hiç tereddüt etmeden gerekeni yapmaları bu güzel zamanlamadan daha da önemlidir: geçici anlaşmazlıkların verdiği sıkıntıları kabul edip İttifak’ın politik ve askeri stratejisini açıkça belirten yeni bir NATO stratejik kavramını hedeflemek—ve bunu tüm dünyaya açıklamak.
  2 Hits hiltonhonors3.hilton.com  
Подарете Hilton Honors точки на приятелите и семейството – те са перфектният подарък за годишнини, празници и други специални поводи. Друг чудесен начин да подарите Hilton Honors точки е да прехвърлите своите допълнителни точки на приятелите и семейството и така да им помогнете да достигнат следващата Hilton Honors награда.
İhtiyacınız olduğunda daha fazla Hilton Honors Puanı satın alın ve ücretsiz konaklamalar için daha kısa sürede puan kullanma imkânı yakalayın. Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize Hilton Honors Puanları hediye edin - bu puanlar onlar için yıl dönümlerinde, tatillerde ve diğer özel günlerde harika bir hediye olacaktır. Hilton Honors Puanları hediye etmenin bir diğer harika yolu ise ekstra puanlarınızı aile üyelerinize ve arkadaşlarınıza transfer ederek onların bir sonraki Hilton Honors ödülüne ulaşmalarına yardımcı olmaktır.
  apothicaire.fr  
Те представлявам a дълъг нахлуване в член под земята паметник. Те сте наш Атлантидавътрешност A място на груб чувство къде член адски един и член чудесен един сте до страна един на член друг. Elves, werewolf, фауна, магьосница, тъмен гора, изобретявам език,руническиспекулация, магия кристал,extraterrestrial, водно конче и griffins, цял е там.
Da benim acayip huy erken bkz. Have o ya da -e doğru geç itmek beni -e doğru denemek dışarı bu özel boyut -in benim vicdan. Ve -e karşın I hareketsiz did değil anlamak o on yıl -den sonra having be kapatmak hakkında o, servis sabırlı adl. şu o bkz. Be açıklamak bana, I koymak vasıl dünya bu olmayacak varlık dolu ile immodestie :