шрифтове – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      10 Results   5 Domains
  2 Hits support.google.com  
Коригиране на шрифтове, езици и кодирания
Yazı tiplerini, dilleri ve kodlamaları ayarlama
  4 Hits www.apkgplay.com  
* 1000s на свободните клип арт снопове, шрифтове, за да добавите текст на снимки, стикери, колаж фонове и емотикони
* 1000'lerce ücretsiz küçük resim demetleri, fotoğraflara metin eklemek için yazı tipleri, çıkartmalar, kolaj arka planları ve emojiler
  books.google.com  
В същото време софтуерните специалисти в екипа постигат напредък в разрешаването на сложните технически проблеми, с които се сблъскват при обработката на информация от книги с нестандартни размери на текста, нетрадиционни шрифтове или други неочаквани особености и всичко това на 430 различни езика.
Aynı zamanda, ekibin yazılım mühendisleri düzensiz yazı boyutu, nadir kullanılan yazı tipleri ya da diğer beklenmeyen özellikler içeren 430 farklı dildeki kitaplarda bulunan bilgileri işlerken karşılaştıkları karmaşık teknik sorunları giderme konusunda ilerleme gösterdi.
  surveynuts.com  
Понастоящем имаме над десет дизайнерски теми, от които можете да избирате. Някои от тях са с много опростен чернобял дизайн, докато други тотално ще се открояват със специални шрифтове и крещящи цветове!
Şu anda arasından seçim yapabileceğiniz yaklaşık bir düzine tasarım ürünü temamız var. Bazıları oldukça biçimsel ve minimal siyah-beyaz bir tasarıma sahipken, bazıları ise özel yazı tipleri ve seksi renklerle aklınızı alacak! Kendi isteğe uyarlanmış temanızı da tasarlayabilirsiniz.