явления – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      22 Results   7 Domains
  www.bosch-prr.com  
Издателско каре Заявления за конфиденциалност © Robert Bosch GmbH
Baskı Gizlilik Politikası © Robert Bosch GmbH
  13 Hits www.nato.int  
Днес основните тревоги на хората в страните-членки на НАТО са свързани с икономиката. Така е и в самият НАТО. Бюджетите са оскъдни. Приоритетите трябва да бъдат ясни. Но има и някои положителни явления. Едно от тях е, че отбраната привлича кадри.
NATO ülkelerinde halkın en büyük endişe konusu ekonomidir. NATO'nun kendi içinde de durum bundan farklı değildir. Bütçeler kısıtlıdır. Önceliklerin açıkça belirlenmesi gerekmektedir. Ancak bu durumdan olumlu bazı sonuçlar da çıkabilir. Bunlardan biri daha bütünleşmiş bir savunma olabilir.
  europass.cedefop.europa.eu  
Засега не е предвидена възможност физически лица да подават заявления за Europass мобилност.
Bu öğrencileri için başvuran bir okul olabileceği gibi yurtdışına çalışanlarını gönderen bir şirkette olabilir.
  3 Hits www.info.univ-tours.fr  
Заявления уеб
Uygulamalar, web
  welcome.heilbronn.de  
За лица с нисък доход (напр. получаващи помощ за безработни II) или хора с увреждания таксата може да отпадне или да бъде намалена след подаване на заявление. Формуляри за заявления можете да получите в гражданските служби на град Хайлброн или в интернет.
Kamu yayın organları aidatı, ARD, ZDF ve Deutschlandradio’nun çesitli programlarını finanse etmektedir. Ayrıca reşit vatandaşlar için basit bir kural geçerlidir: bir konut – bir aidat. Bir evde ne kadar kamu yayın cihazlarının (televizyon, radyo, bilgisayar ve cep telefonları) olduğu veya kaç kişinin yasadığı önemli değildir. Aidat özel kullanımda bulunan motorlu taşıtları da kapsar. Fakat ikinci ev veya ikinci ikametgah yerleri için birer aidat daha ödemek zorunludur. Aidatlar az gelirli (örneğin Işsizlik Parası II alanlar) veya engelli insanlar için bir dilekçeyle silinebilir veya düşürülebilir. Bunun için dilekçeler Heilbronn’un vatandaşlık dairelerinde veya internette bulunabilir.