ядене – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      318 Results   3 Domains
  316 Hits rail.cc  
Намерете хубави ресторанти в Драгоман (България). Места за ядене. И къде можете да си купите храна, например супермаркети.
Драгоман (Bulgaristan) şehrindeki güzel restoranları bulun. Yemek yiyecek mekanlar. Süpermarket gibi yemek satın alabileceğiniz yerleri bulun.
  www.sera.de  
Деликатесите залепват там и привличат обитателите на аквариума. Поради това те идват близо до стъклото на аквариума за ядене. Дори и срамежливи риби ще оставят своите скривалища, за да опитат от вкусния снак и така идват по-близо до стъклото.
Kendi dört duvarınızda sinema: Kısa bir batırma sürecinin ardından, takılan yem kıtırları hafifçe bastırarak içten akvaryum camına takılabilir. Gurme lezzetler oraya yapışır ve akvaryum sakinlerini cezbeder. Bu sayede yemek için akvaryum camına yaklaşırlar. Çekingen ve geride duran balıklar bile saklanma huyundan vazgeçip arzu edilen atıştırmalığı ısırık ısırık yer. Bu sayede özel bir beslenme deneyimi imkanı sunulur. Hayvanlar yerken oldukça yakından izlenebilir.
  www.islamicbulletin.org  
Това е нашата цел в този живот. И каквото и да правим по време на поклонението между живота и смъртта-- ядене, пиене, връзки, работа, забавление -- всичко това е само следствие. Ние сме създадени за поклонение - това е целта на нашия живот.
Müslümanlar Allahın ismini arapça söylüyor, çünkü Allahın arapçada başka hiçbir ifadesi yoktur. Allah kelimesi başka şeylerin yaratıcıları için kullanılamaz. İnsanlar “Yüce” sözü içinn kullanılan diğer sözleri başka şeylere de uygularlar. Örneğin, “Yüce dolar”. “Oh, karımı seviyorum, en iyisi o!” ya da, “O dünyanın en güçlü adamı”. Hayır, hayır, hayır, hayır... Ama “Allah” kelimesi daha önce tarif ettiğimiz bütün bunları yaratan Birine uygulanabilir. Bu noktadan sonra kimlerle ise Onun hakkında konuşursam “Allah” kelimesini kullanacağımı biliyorsundur.