ярък – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      14 Results   5 Domains
  6 Hits www.bridgat.com  
ФЕЙ SI TE аналогов часовник от неръждаема стомана маркери ударения с ярък зелен цвят
FEI SI TE Analog Saat paslanmaz çelik işaretleri parlak yeşil renk ile aksanlı
  4 Hits www.graco.com  
LED дисплей – Ярък и лесен за четене LED дисплей показва отчитане на налягането, брояч на работна задача/експлоатационен период/галони и самодиагностика.
LED Ekran – Parlak, okuması kolay LED ekran, basınç okumasını, iş/kullanım ömrü/galon sayacını ve otomatik arıza tespitini gösterir.
  www.apkgplay.com  
- Много ярък
- Enerji tasarrufu
  www.nato.int  
Тъй като босненските хървати имат право и на хърватски паспорти, те скоро ще могат да пътуват свободно в Европейския съюз, а това ще бъде ярък контраст с положението на мюсюлманското и сръбското население в страната.
Ancak Avrupa Birliği birçok alanda daha çok yardımcı olabilir. Örneğin, Bosna ve Hersek ile Avrupa Birliği arasındaki vize kuralları gevşetilmelidir. Bugün AB ülkelerinde akrabaları olan Bosnalılar bile seyahat edebilmek için vize almak zorundalar. Entegrasyon iki taraflı olmalıdır ve temasların artması herkesin lehinedir. Seyahat konusundaki kısıtlamaların kaldırılarak Avrupa Birliği’nde aileleri olan Bosnalıların, profesyonellerin, öğrencilerin ve üniversite hocalarının Avrupa Birliği ülkelerine rahatça gidip gelebildiklerini görmek istiyorum. Bosna ve Hersek’in Hırvat nüfusunun statüsü nedeniyle bu konunun derhal ele alınması gerekiyor. Bosnalı Hırvatlar aynı zamanda Hırvat pasaportu da alabildikleri için yakında Avrupa Birliği ülkelerine rahatça gidip gelebilecekler. Bosna ve Hersek’in Müslüman ve Sırp nüfusunun ise böyle bir hakkı yok.