zienswijze – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      15 Results   5 Domains
  11 Hits www.nato.int  
Tegen deze achtergrond werd de NAVO gezien als een succesvolle rivaal en een symbool van Rusland’s strategische nederlaag, en deze zienswijze ligt ten grondslag aan de algemene perceptie.
NATO başarılı bir rakip ve Rusya’nın stratejik yenilgisinin sembolü olarak görülmekte ve bu görüş NATO konusundaki genel algıyı etkiliyor.
  www.fabricair.com  
FabricAir ontwerpt en produceert op maat gemaakte oplossingen voor luchtverspreiding & -verdeling voor een breed scala aan toepassingen. In 1973 installeerden wij het wereldwijd eerste systeem met textiele luchtkanalen. Dit leidde tot een hele nieuwe zienswijze op het gebied van HVAC en binnenklimaat.
FabricAir, çok çeşitli uygulamalar için özel hava dağıtımı ve hava dağıtım çözümleri tasarlar ve üretir. 1973'te, ISK ve iç mekan iklimlendirme konusunda tamamen yeni bir düşünce tarzı izleyen dünyanın ilk tekstil bazlı kumaş kanal uygulamasını gerçekleştirdik.
  www.dalecarnegie.com  
Door een meer waarderende zienswijze en een positieve houding te ontwikkelen, beginnen de deelnemers meer respect voor anderen te krijgen en ontdekken ze wat er nodig is om samen te werken en met anderen als deel van een team te werken.
Dale Carnegie Kursu, Greenstone çalışanlarını, grup eğitimi ile bireyselleştirilmiş koçluğu dengeleyen sıkı bir zaman aşamalı eğitim müfredatına sokarak, bir eğitim stratejisi temel taşı oluşturdu. Kendini keşfetme, eğitimin kendine özgü bir niteliğidir ve ilk seanstan itibaren katılımcılar konfor alanlarını genişletmek, risk almak ve kendileri, güçleri ve tutkuları konusundaki anlayışlarını derinleştirmekle sınanmıştır. Daha takdirkar bir bakış açısı ve olumlu tutum geliştiren katılımcılar, başkalarına daha derin bir saygı duymaya ve bir takımın parçası olarak başkalarıyla işbirliği yapmak ve birlikte çalışmak için işbirliği yapmak için ne gerektiğini keşfettiler.