zijbalk – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      47 Results   10 Domains
  www.java.com  
Klik op het tabblad Applications (Applicaties) op de zijbalk.
Kenar çubuğunda Uygulamalar sekmesine tıklayın
  java.com  
Klik op het tabblad Applications (Applicaties) op de zijbalk.
Kenar çubuğunda Uygulamalar sekmesine tıklayın
  www.resmio.com  
Ga in het menu in de zijbalk naar Plug-ins > installeren.
Yan menüde eklentileri > kur üzerine gel.
  36 Hits evernote.com  
Klik in de zijbalk op Beveiliging. De beveiligingsinstellingen voor uw account worden getoond
Kenar çubuğunda Güvenlik öğesini tıklatın. Hesabınızın güvenlik ayarları görüntülenir.
  2 Hits www.freeconferencecall.com  
FreeConferenceCall.com Videoconferenties ondersteunt tot vijf gelijktijdige videofeeds. Dat betekent dat de primaire videofeed altijd de actieve spreker toont en u daarbij maximaal vijf feeds kan aanmaken in de zijbalk.
FreeConferenceCall.com video konferansları, beş adete kadar video akışını aynı anda destekler. Birincil video akışı her zaman aktif konuşmacıyı gösterir, kenar çubuğunda ise beş adete kadar akış görüntülenebilir. Katılımcıların video akışı kenar çubuğunda yer alıp almaması konferans başlangıcında "ilk gelen ilk hizmet alır" prensibi ile belirlenir. Bu alandaki görünüm, konferans ilerledikçe katılımcıların konuşma sıklığına bağlı olarak düzenlenir.
  2 Hits www.clementine-player.org  
Inclusief de integratie en synchronisatie met gpodder.net. Muziek van Soundcloud en jazzradio.com is nu beschikbaar op het Internet tabblad in de zijbalk, net als alle nummers die je naar Google Drive hebt geüpload.
Bu sürüm uzun zamandır beklenen, gpodder.net ile Podcast bütünleştirme ve eşitleme desteği ekliyor. Kenar çubuğundaki İnternet sekmesinde Soundcloud ve jazzradio.com üzerindeki müzikler ve yine Google Drive'a yüklediğiniz şarkılar erişilebilir. Clementine artık ayrıca yerel diskinizden oynattığınız müzik için atmosfer çubuklarını gösterecektir. Daha fazla bilgi için tam değişiklik günlüğü ne bakın.