zilver – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zilver  "Zilver" is een scheikundig element met symbool "Ag" en atoomnummer 47. Het is een zilverkleurig overgangsmetaal. Gümüş  "Gümüş", elementlerin periyodik tablosunda simgesi "Ag" olan, beyaz, parlak, değerli bir metalik element. Atom numarası 47, atom ağırlığı 107,87 gramdır. Ergime noktası 961,9 °C, kaynama noktası 1950 °C ve özgül ağırlığı da 10,5 g/cm³'tür. Çoğu bileşiklerinde +1 değerliklidir. Ag sembolü ''Latince'' "''a"r"g"entum'' kelimesinden gelir.

Keybot      379 Results   22 Domains
  8 Hits www.chinesetimeschool.com  
[Chinees nieuws] Goud en zilver mooncakes kijken meer verleidelijke dan reëel
[Çin haber] Altın ve gümüş mooncakes daha gerçek olanlardan daha çekici bakmak
  5 Hits pixnio.com  
Kleurnaam: zilver
Rengin adı: gümüş
  3 Hits www.toshiba-storage.com  
Zilver
Gümüş
  freenode.info  
kleur panel: zilver
renk paneli: gümüş
  www.freenode.info  
kleur panel: zilver
renk paneli: gümüş
  3 Hits www.banggood.com  
Zilver Zwart
İptal et TAMAM
  www.ngyc.com  
Wij kunnen bieden Plating Types zoals hieronder: zink, nikkel, zilver, koper, chemisch nikkel, Nikkel + Koper + Nikkel, Nikkel + Gold, Nickel + Tin, Epoxy .etc.
Çinko, Nikel, Gümüş, Bakır, Kimya Nikel, Nikel + Bakır + Nikel, Nikel + Altın, Nikel + Kalay, Epoksi .vs: Biz şöyle Aşağıda Kaplama Türleri sağlayabilir.
  www.investing.com  
Zilver
Gümüş
  5 Hits wordplanet.org  
15 En de koning maakte het zilver en het goud in Jeruzalem te zijn als stenen, en de cederen maakte hij te zijn als wilde vijgebomen, die in de laagten zijn, in menigte.
15 Krallığı döneminde Yeruşalim'de altın ve gümüş taş değerine düştü. Sedir ağaçları Şefela'daki yabanıl incir ağaçları kadar bollaştı.
  331 Hits www.bridgat.com  
Zilver (1)
Gümüş (1)
  www.haecker-kuechen.de  
5084 - Oude eiken zilver poriën
5084 - Alteiche-silber geport
  www.sonymobile.com  
Zwart, Zilver, Rood
Siyah, Gümüş, Kırmızı
  www.hamrick.com  
Infrarood reiniging werkt goed met alle soorten kleur-negatieve en kleurdia film, waaronder ook Kodachrome. Zilver-gebaseerde zwart-witte film werkt echter niet met infrarood reiniging omdat de zilveren deeltjes hetzelfde zien in zichtbaar licht en infrarood licht.
Kızılötesi temizleme, Kodachrome da dahil olmak üzere her türlü renk negatif ve renkli film ile iyi çalışır. Bununla birlikte, gümüş esaslı siyah / beyaz film kızılötesi temizleme ile çalışmaz çünkü gümüş parçacıkları görünür ışıkta ve kızılötesi ışıkta aynı görünür.
  6 Hits www.gran-turismo.com  
Het aantal beloningen dat je hebt verdiend tijdens de licentietests in het speltype Carrière. Zodra je goud hebt gewonnen, ontgrendel je zilver of brons voor dezelfde test. Als je een zilveren beloning hebt gewonnen, ontgrendel je brons.
Kariyer Modu’nda lisans testlerine girdiğinizde kazandığınız ödüllerin sayısını görüntüler. Bir testte altın ödül alırsanız, aynı testteki gümüş ve bronz ödüllerin kilitleri açılacaktır. Benzer şekilde gümüş ödül almak, aynı test için bronz ödülün kilidini açacaktır.
  www.gamblingdeposits.com  
worden automatisch lid van de club, dat bestaat uit twee gescheiden programma’s. In zowel de VIP-club als het poker club krijg je aan het eind van de maand een aantal punten die je naar een bepaald niveau kan brengen: brons, zilver, goud.
Betsson Poker yeni oyuncular için çeşitli bonus seçeneği sunmaktadır ve oyuncu kendine uygun en iyi bonusu seçebilir. Tüm oyuncular için ilk para yatırma bonusu 100% oranında verilmektedir. 150$, 555$ yada 1600$ seçenekleri ile verilmekte. Bonuslardaki fark bonus şartları ve çevirim şartları dikkate alınarak sunulmaktadır.