zingen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      16 Results   7 Domains
  nordvpn.com  
Maak kennis met de NordVPN Netgear R7000 DD-WRT FlashRouter, oftewel de Netgear Nighthawk, een draadloze netwerk-hub met genoeg vermogen om het lang uit te zingen.
Netgear Nighthawk olarak da bilinen, uzun yıllar yetecek güce ve tarza sahip bir kablosuz bağlantı oluşturma çoklayıcısı olan NordVPN Netgear R7000 DD-WRT FlashRouter ile tanışın.
  9 Hits www.chinesetimeschool.com  
[Chinese Festivals] Mensen van Dong etnische groep vieren zingen Festival in S China
[Çin festivaller] İnsanlar Dong etnik grubun şarkı Festivali S Çin kutlamak
  2 Hits android.dailydownloaded.com  
Laat een lied zingen van Luis Fonsi, Daddy Yankee - Despacito ft. Justin Bieber .
Luis Fonsi'den bir şarkı söyleyelim, Baba Yankee - Despacito ft. Justin Bieber .
  www.sonymobile.com  
Leef je uit met een mierzoete ballad. Of ga voor een stevige portie rock. Druk op de microfoontoets en zingen maar.
Buseli bir balatla gözleri yaşartın. Partiye biraz rock’n'roll isyanı katın Mikrofon tuşuna basın ve Karaoke oturumunu başlatın.
  www.nato.int  
De herhaaldelijke verwij-zingen van de nieuwe regering naar Azië en de Oost-Aziatische Gemeenschap duidt erop dat zij haar keuzes op het gebied van het buitenlandbeleid wil vergroten, door andere relaties dan haar nauwe banden met de Verenigde Staten te versterken.
Öyle görülüyor ki Başbakan Hatoyama’nın Doğu Asya Topluluğu konusundaki istekliliği, hem Asya’da bir Japonya liderliği sergilemek hem de ABD merkezli bir dış politikadan uzaklaşmak arzusundan kaynaklanıyor. Yeni hükümetin sık sık Asya ve Doğu Asya Topluluğuna atıfta bulunması dış politika seçeneklerini yakın ilişkide bulunduğu ABD’nin dışına taşıma isteğini gösteriyor. Ancak Hatoyama Doğu Asya Topluluğu kavramının uzun vadeli bir hedef olduğunu biliyor ve Japonya dışında bu kavrama duyulan isteğin oldukça sınırlı olduğunu da biliyor – özellikle bu kavram gelecek için bir bölgesel güvenlik mimarisi anlamına geldiği takdirde.