zinken – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      15 Results   6 Domains
  www.nato.int  
In het volgende nummer Veiligheid op zee: zinken of zwemmen?
Gelecek sayı Deniz Güvenliği: Batacak mıyız, çıkacak mıyız?
  4 Hits www.sera.de  
De bladeren zinken binnen 24 - 48 uren. Tip: door er van tevoren kokend water over te gieten, zinken ze onmiddellijk en kunnen zo beter worden verteerd. De actieve ingrediënten worden gedurende 2 - 3 weken gegeven.
Yapraklar 24 - 48 saat içerisinde batacaktır. İpucu: Öncesinde üzerine kaynar su dökülürse hemen batar ve sindirimi daha kolay olur. Aktif maddeler 2 - 3 hafta içerisinde salınır.
  6 Hits www.jbl.de  
Voedzaam, licht verteerbaar. Geschikt voor voedingsautomaat: Ideale voedingsvoorwaarden door drijven en zinken van het granulaat. Voor vissen van 5 - 20 cm in alle waterlagen.
Besleyici, sindirimi kolay, yem otomatı için uygun: Tüm su katmanlarında yaşayan 5 ilâ 20 cm büyüklüğündeki balık türleri için su yüzeyinin altında yüzen ve dibe batan granüller sayesinde ideal beslenme koşulları
  www.gnu.org  
Zo'n combinatie is onvermijdelijk niet vrij; de vrijheden die ontbreken in het niet vrije gedeelte zouden in het geheel ook ontbreken. Dergelijke combinaties toestaan zou een gat openen, groot genoeg om een schip in te zinken.
GNU projesinin ünü arttıkça, insanlar, üzerlerinde Unix çalışan makinelerini projeye bağışlamaya başladı. Bunlar çok yararlıydı çünkü GNU’nun bileşenlerini geliştirmenin en kolay yolu, bunu bir Unix sistemi üzerinde gerçekleştirmek ve söz konusu sistemin bileşenlerini birer birer değiştirmekti. Ancak bu durum etik bir sorunu ortaya çıkardı: Unix’in bir kopyasına sahip olmamız doğru mudur?
  www.evelive.com  
Over mij : hey all did u come from a tiring day at home and u have a good relaxation needed,here i am jellyboo for u and together we will sink in my jellyhey all kom jy van een vermoeiende dag thuis en heb je lekker ontspanning nodig,hier ben ik jellyboo beschikbaar voor jou.en samen zinken we lekker in myn jelly...
Açıklama : hey all did u come from a tiring day at home and u have a good relaxation needed,here i am jellyboo for u and together we will sink in my jellyhey all kom jy van een vermoeiende dag thuis en heb je lekker ontspanning nodig,hier ben ik jellyboo beschikbaar voor jou.en samen zinken we lekker in myn jelly...