zinnen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      88 Results   23 Domains
  20 Hits europass.cedefop.europa.eu  
Ik kan eenvoudige uitdrukkingen en zinnen gebruiken om mijn woonomgeving en de mensen die ik ken, te beschrijven.
Yaşadığım yeri ve tanıdığım insanları betimlemek için basit kalıpları ve tümceleri kullanabilirim.
  5 Hits www.ltool.net  
Kapitaliseren Zinnen / Every woorden
Cümleler Capitalize / Her Kelimeler
  6 Hits android.dailydownloaded.com  
Leer de meest voorkomende en meest gebruikte Roemeens zinnen .
En yaygın ve yaygın olarak kullanılan Romen ifadeleri öğrenin .
  gpsmapsearch.com  
Ik wil informatie aanbieden in de moedertaal van elke netsurfer. Als jouw taal niet is ondersteund en je wil helpen, stuur dan asjeblieft een e-mail. Er zijn maar drie zinnen en een dozijn woorden.
Her ziyaretçiye kendi dilinde hizmet vermek istiyorum. Eğer diliniz henüz desteklenmiyorsa ve yardım etmek istiyorsanız lütfen bana mesaj atın. Çevrilecek sadece üç cümle ve bir düzine kelime var.
  17 Hits www.chinesetimeschool.com  
Chinese zinnen
Çin cümleler
  3 Hits evernote.com  
Dankzij de aangevulde suggesties is de zoekfunctie van Evernote krachtiger dan ooit. De functie doet suggesties op basis van de woorden en zinnen die u regelmatig gebruikt in uw Evernote-account.
Arama sonuçlarında artık hem kişisel not defterlerinizdeki hem de Katıldığınız ve İş Not Defterlerindeki notlar gösteriliyor.
  wordplanet.org  
10 Want er zijn ook vele ongeregelden, ijdelheidsprekers en verleiders van zinnen, inzonderheid die uit de besnijdenis zijn;
10 Çünkü asi, boşboğaz, aldatıcı birçok kişi vardır. Özellikle sünnet yanlıları bunlardandır.
  learn.esperanto.com  
In dergelijke zinnen volgt altijd een bijwoord:
– anlamı "tekrar görüşmeye kadar"
  4 Hits books.google.com  
De fragmentweergave bevat net als een kaartenbak informatie over het boek, met een paar fragmenten (een paar zinnen met de zoekterm in context).
Pasaj Görünümü, bir kartotek kartında olduğu gibi, kitapla ilgili bilgileri ve arama teriminizle bağlantılı birkaç cümleden oluşan pasajları gösterir.
  2 Hits www.escuela-montalban.com  
Alledaagse uitdrukkingen en eenvoudige zinnen begrijpen en gebruiken.
Bilinen, güncel deyimleri ve özel isteklerini ifadeedebilmek için çok basit cümleleri anlamakta ve kullana bilmekte.
  www.gran-turismo.com  
De INFINITI CONCEPT Vision Gran Turismo is uitgebracht voor Gran Turismo 6, exclusief op PlayStation®3. Infiniti verlegt al sinds zijn oprichting grenzen en deze auto vormt daarop geen uitzondering. Deze GT-auto streelt de zinnen en doet daarmee recht aan de filosofie van Infiniti. Hoe bemachtig je...
“INFINITI CONCEPT Vision Gran Turismo”, PlayStation®3'e özel "Gran Turismo 6"da erişime açıldı. Infiniti, markanın ilk kurulmasından bu yana tasarımda çığır açan özellikler sunmaya devam ediyor. Bu, Infiniti felsefesi ile dolup taşan, duygulara hitap eden bir GT otomobili. Nasıl alınır? Güncelleme...
  www.skype.com  
E-mails waarin om snel handelen wordt gevraagd, proberen u te verleiden tot overhaaste reacties, om te voorkomen dat u nagaat of het bericht wel betrouwbaar is. Voorbeelden hiervan zijn zinnen als "Als u niet op deze link klikt, wordt uw Skype-account gedeactiveerd" of "Er is ingebroken in uw account; klik hier voor meer info".
Acil bir durumun söz konusu olduğuna ilişkin yanlış bir algıya yol açan e-postalarda, "Bu bağlantıya tıklamazsanız Skype hesabınız devre dışı kalacak" veya "Hesabınız risk altında, ayrıntıları görmek için buraya tıklayın" gibi ifadelerle, gelen bilginin kaynağını doğrulamadan telaşla işlem yapmanız istenir.
  150.cargill.com  
De onderneming zet zijn zinnen op wereldwijde uitbreiding en zet kleine kantoren op in Winnipeg, Canada; Rotterdam, Nederland; en Buenos Aires, Argentinië, dat later sluit vanwege de Tweede Wereldoorlog.
Cargill şirketleşti ve bugünkü adını aldı. Şirket gözünü küresel düzeyde genişlemeye dikti ve Kanada’nın Winnipeg, Hollanda’nın Rotterdam ve Arjantin’in Buenos Aires (bu ofis 2. Dünya Savaşı nedeniyle kapanacaktı) şehirlerinde küçük ofisler açtı.
  5 Hits plagiarisma.net  
A. Uw tekst wordt opgesplitst in zinnen (bijvoorbeeld 10) en elke zin wordt gecontroleerd op duplicaten. Als ze zijn allemaal uniek, krijg je 100 procent originaliteit. Als één zin heeft duplicate content, krijg je 90 procent originaliteit, etc.
A. Metniniz cümleler halinde bölünür (örneğin 10) ve her cümlede kopyalar (intihal) olup olmadığı kontrol edilir. Hepsi de benzersiz (hiçbir intihal), 100 yüzde özgünlük olsun. Bir cümlede yinelenen içerik varsa, yüzde 90 orijinallik elde edersiniz vs. Benzersiz cümleler sarı vurgulanır. Neyin sizin için iyi olduğuna karar veriyorsunuz.
  www.takenouchi-documents.com  
Het is geschreven met de Goddelijke personages genaamd 'Hotsuma' karakters. Het document bestaat uit 56 zinnen van 10.000 regels beschrijven van sociale gebeurtenissen in plaats van historische gebeurtenissen.
Hotsuma-Tsutae: Şikoku Uwajima City Ogasawara Ailesi tarafından aşağı teslim Antik belge. Bu Hotsuma 'karakterleri denilen İlahi karakterler ile yazılmıştır. Yerine tarihsel olayların daha sosyal olayları anlatırken 10.000 hatlarının 56 cümleden oluşan yazılı belge.
  5 Hits www.nato.int  
Een van de zinnen die mij het meest hebben getroffen bij de voorbereidingen van dit nummer was de slotzin van mijn interview met Margot Wallstrom, de bijzondere vertegenwoordiger van de VN-secretaris-generaal voor seksueel geweld bij conflicten.
Bu sayıyı hazırlarken Birleşmiş Milletler'in çatışmalar sırasındaki cinsel şiddet konusundaki özel elçisi Margot Wallstrom ile yaptığım söyleşideki son cümle beni en çok etkileyen ifadeydi. Wallstrom söyleşiyi şöyle bitirdi: 'Kadının güvenliği olmazsa hiç bir güvenlik sağlayamazsınız.' Bundan daha açık bir ders olamaz.
  www.ppep.org  
Als een zeer hardnekkige persoon, Ik weet zeker dat ik heb al veel mensen verdreven, omdat ik erin geslaagd om mijn handen te gebruiken, ondanks het feit dat ik niet vingers. Wat ik probeer te construeren is dat wanneer ik mijn zinnen gezet op iets wat ik zal verplichten om het.
Being a persevering person, I know that I will become someone great in life. Keeping the same mentality and ambition that I have stirred up, I will achieve astonishing tasks. As a very obstinate person, I am sure I have already dispelled many people because I managed to use my hands despite the fact that I do not have fingers. What I am trying to construe is that when I set my mind on something I will commit to it. Implying that just because my parents do not have the economic stability to help me does not indicate that it is impossible for me to better my education. I want and will be a successful person in a career in psychology. I know that I am perfectly capable of performing this future career goal and hope that I am not the only one that believes in my full potential.
  www.vggallery.com  
Op 23 december is de vriendschap definitief verbroken wanneer wordt verondersteld, dat Vincent Gauguin met een scheermes zou hebben aangevallen. Na de mislukte aanval raakt Vincent buiten zinnen en snijdt een stukje van zijn linker oorlel af.
Yıl boyunca Vincent en iyi eserlerini yapmaya devam eder. Kendisine ressamlar birliğinin kurulmasında yardımcı olacağını umduğu arkadaşı Gauguin'in de yanına gelmesini sabırsızlıkla bekler. Gauguin nihayet Ekim ayında gelir ve Vincent'ın "Sarı Ev"ine onunla birlikte yerleşir. Sanat üzerine hararetli tartışmalar yaptıkları ve bazı açılardan gerginlikler içeren bir dönem olmasına rağmen, bu dönem aynı zamanda bu ikili çok üretken olmuştur. Havalar kötüleştikçe ilişkileri de kötüleşir, ve en sonunda Vincent'ın Gauguin'in üzerine jiletle saldırdığının sanıldığı 23 Aralık'ta ipler tamamen kopar. Saldırısının başarısız olmasının hemen ardından, mantığını yitiren Vincent kendi sol kulağını keser. Daha sonra kestiği parçayı gazete kağıdına sarıp, kendisinin de ziyaretçisi olduğu yerel genelevdeki bir fahişeye takdim eder. Daha sonra hastaneye kaldırılır ve kısa süre sonra Theo Paris'ten gelerek Vincent'ın bakımı için planlar yapmaya başlar.