zitplaatsen – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      86 Results   13 Domains
  images.google.co.uk  
Ongewone zitplaatsen in Zürich
Zürih’te sıradışı oturma yeri
  images.google.it  
Ongewone zitplaatsen in Zürich
Zürih’te sıradışı oturma yeri
  67 Hits rail.cc  
Nachttreinen: Het reserveren van zitplaatsen is niet verplicht.
Gece trenleri: Rezervasyon zorunluluğu yoktur.
  hiltonhonors3.hilton.com  
ZET ZITPLAATSEN BIJ HET RAAM OM IN LUXE SUITES.
PENCERE ÖNÜ KOLTUKLARINI LÜKS SÜİTLERE DÖNÜŞTÜRÜN.
  7 Hits www.prague.fm  
Treinkaartjes kopen en zitplaatsen reserveren
Grup indiriminden yararlanabilir miyim?
  bet-ibc.com  
AG Baccarat Tournament is een combinatie van het meest populaire Baccarat tafel spel met het heetste online toernooi "Sit & Go". Het spel zal beginnen als alle zitplaatsen zijn gevuld. Met AG Baccarat toernooi krijgt u een heleboel plezier en een eerlijk toernooienspel.
Burada, siz kendi istekleriniz doğrultusunda farklı oyun türlerini seçebilir ve aynı anda bahis oynayabilirsiniz. Siz sadece 'Masa Seç' butonuna basarak masa görünüşünü ayarlayabilirsiniz. Çoklu-Oyun-Oynama seçeneği size aynı anda 4 masa açık tutmanıza izin verir. Rulet ve bakaranın herhangi kombinasyonu mümkünüdür. 2 masa ekranı güzel bir şekilde doldururken bazı oyuncular bu rakamın 4 olmasını tercih edebilirler.
  www.sommercard.info  
Er is van alles te doen in het sneeuwpark voor kinderen dat deel uitmaakt van de skischolen Hopl en Tritscher. Jonge skiërs die met de volwassenen meekomen kunnen op verkenning in de omgeving van de Mitterhaus stoeltjeslift met 8 zitplaatsen.
Hopl ve Tritscher adıyla kayak okullarına ait çocuk kar parklarında yapılacak pek çok şey vardır. 8 koltuklu Mitterhaus teleferiğinin etrafında yetişkinlere ayak uydurmak isteyen tüm genç kayakçılar için keşfedilecek pek çok yer bulunmaktadır. 8 koltuklu teleferiğin vadi istasyonunda cennet temalı bir 'bulut salıncağı', bir hava durumu istasyonu ve konuşan yılan Mikaa yer almaktadır. Yokuş aşağı kayak yaparken müzikal pistte favori melodilerini dinle.