zocht – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      45 Results   20 Domains
  www.intel.com  
We hebben helaas de content die je zocht niet kunnen vinden.
Üzgünüz, aradığınız içeriği bulamadık.
  3 Hits www.svb.nl  
Niet gevonden wat u zocht? Zoek opnieuw
Aradığınızı bulamadınız mı? Yeniden arayınız
  support.spotify.com  
Als je hebt gevonden wat je zocht, kun je erop tikken om het af te spelen.
Aradığını bulduğunda, çalmak için dokunman yeterlidir.
  2 Hits www.sonymobile.com  
Druk op de toetsen Zappin™ om snel het refrein van het volgende nummer af te spelen. Gevonden wat je zocht? Druk nog een keer op Zappin™ om het hele nummer af te spelen.
Sonraki şarkının nakaratına hızlıca geçmek Zappin™ tuşuna basın. İstediğinizi buldunuz mu? Zappin™’e yeniden basın ve baştan çalın.
  2 Hits us2.startpage.com  
» Vul een zoekterm in bij query en zie wie daar naar zocht
Hangi internet sirketinin kayitlarini ABD hükümetine vermeyi reddettigini biliyor musunuz?
  www.google.com.mt  
UGDSB zocht naar ondersteuning voor leerlingen die op verschillende manieren (visueel, op gehoor en tastbaar) hun kennis uiten.
UGDSB, öğrenen ve bilgilerini çeşitli şekillerde (görsel, işitsel ve dokunsal) ifade eden öğrencilerini desteklemek istiyordu.
  www.google.ad  
UGDSB zocht naar ondersteuning voor leerlingen die op verschillende manieren (visueel, op gehoor en tastbaar) hun kennis uiten.
UGDSB, öğrenen ve bilgilerini çeşitli şekillerde (görsel, işitsel ve dokunsal) ifade eden öğrencilerini desteklemek istiyordu.
  4 Hits www.omron-healthcare.com  
Heeft u het antwoord dat u zocht niet gevonden? Stuur een e-mail: info@hospidex.eu
Aradığınız yanıtı bulamadınız mı? e-posta adresi ile iletişime geçin ISTOmronservis@perrigo.com
  www.jbl.de  
In de sector autonavigatiesystemen vond men wat men zocht. De grote en zeer sterke zuiger van de navigatiesystemen staan als extreem betrouwbaar bekend. En dat terwijl de autoruiten brandende zon en regen afwisselend verdragen moeten.
The solution was found in the car navigation systems sector. The strong, large suction cups used for navigation systems are widely known for their extreme reliability. And this, despite the fact that the windshield is alternatingly exposed to bright sun and rain.
  4 Hits www.nato.int  
Ik noemde mezelf een videoblogger, of weblogger, en zocht contact met andere bloggers, burgerjournalisten en een snel groeiende groep buitenstaanders als commentatoren – die in grote meerderheid niet dezelfde professionele ethiek hoeven te onderschrijven.
Kendimi video-blogger, veya web-logger, olarak tanıttım ve diğer blogçularla, bir gazeteci gibi çalışan sivillerle, ve dışarıdan gelen çeşitli yorumcularla bir araya geldim (birçoğu aynı profesyonel etiğe sahip olmak zorunda değil).
  2 Hits www.schilling-fn.de  
Een Franse steenhouwer bracht het beslissende contact tot stand. Professor Laurent Reynès, die een leerstoel bekleed voor beeldhouwwerk aan de Ecole d’Architecture Strasbourg, zocht een kraan van 5,50 meter
Hayatta çok sık yaşam kaynağı haline gelmiştir. Fransız taş yontucu satıcısı ciddi bir iletişim kurmuştur. Ecole d’Architecture Strasbourg'daki heykel için profesörlük okuyan profesör Laurent Reynès, Kuzey Kutbu’nda buz taşlarını elli kilo ağırlığında bir heykele, geometrik kemere birleştirmek için 5,50 metre
  12 Hits www.sagex3.com  
Na een herstructurering wilde Aéroports de Lyon alle boekhoudtaken en financiële beheertaken intern samenbrengen. De organisatie zocht bedrijfsbeheersoftware die snel kon worden geïmplementeerd en brede financiële rapportagemogelijkheden en boekhoudfuncties bood.
Aéroports de Lyon başlatacağı yeniden yapılandırma kapsamında tüm muhasebe ve finansman yönetimi görevlerini kurum içine almayı hedefliyordu. İşletme hızla hizmete alınabilecek ve geniş bir mali raporlama ve muhasebe işlevselliği sunacak bir işletme yönetimi yazılım uygulaması arıyordu.
  www.graco.com  
Artic, een Roemeense diepvriesfabrikant, zocht een automatische oplossing om meer dan 27 soorten onderdelen met 2 verschillende kleuren en formules te verven. De gebruikte verf van Akzo Nobel is een 2 componenten afwerkingsverf die moet worden verdund om op een kunststoffen ondergrond met een film van 25 µm te kunnen worden aangebracht.
Artic, a Romanian company producing freezers, was looking for an automatic solution to paint over 27 types of parts with 2 different colours and recipes. The Akzo Nobel paint used, is a 2 component finishing paint, but has to be thinned to be applied correctly on a plastic surface with a 25µm film.
  artlibrary.net  
Jackson Pollock’s alcoholisme en periodes van intensieve depressie toegevoegd aan zijn bekendheid in heel Amerika, als hij bleef schilderen om weg te breken en af ​​te leiden zich van zijn eigen sociale problemen. Van Gogh en vele andere kunstenaars hebben soortgelijke gedaan. Hij zocht therapie door zijn nieuwe benadering van de druppel het schilderen, die Number 1 (Lavender Mist) inbegrepen.
O uzak kırmak ve kendi sosyal sorunlar kendini dikkatini dağıtmak için resim yapmaya devam ederken Jackson Pollock alkolizm ve yoğun depresyon nöbetleri, Amerika genelinde yaptığı şöhret ekledi. Van Gogh ve diğer birçok sanatçı benzer yaptık. O Number 1 (Lavanta Mist) dahil damlama resim romanı yaklaşımı aracılığıyla terapisi çalıştı.
  2 Hits www.q-lab.com  
In 1956 stichtte George Q-Panel Lab Products op om aan die behoefte van de industrie te beantwoorden. Toen hij zijn eerste testpanelen ontwierp, zocht George een naar een manier om een logo op zijn product aan te brengen dat niet zou verdwijnen wanneer de labtechnici verf op de panelen spoten.
George, bu sanayinin ihtiyacını karşılamak için 1956 yılında Q-Panel Lab Products’ı kurdu. George ilk test panellerini tasarlarken, laboratuvar teknisyenleri panelleri boyadığı zaman, panellerin üzerindeki şirketinin logosunun kapanmayacağı bir yöntem arıyordu. George panel üzerine "Q" şeklinde bir delik yapmaya karar verdi. Q şeklindeki bu delik ayrıca George’un panelleri için vurgulamak istediği kalite (quality) ve hızlı teslim (quick) özelliklerini de simgeleyecekti.
  www.ppep.org  
Tijdens het 2012 schooljaar, de meerderheid van de termen CAOL raad verlopen en CAOL zocht technische bijstand van PPEP Arizona om hen te helpen bij de overgang met de K12 en werven van nieuw bestuur members.Dr.
On-line öğrenme için Koalisyon yaklaşık kuruldu 2008 San Francisco kırsal ilçe kuzeyde on-line öğrenme için bir okul sağlama amaç doğrultusunda. Bu Windsor City dayanır, Sonoma County, Kaliforniya. Kiralama bir süre için Windsor Birleşik Okul Bölgesi elde edilmiştir 5 yıl ilk kiralama döneminde 2013.During sona erecek, Caol sonra yüksek okul için kendi internet müfredat sağlayıcısı olarak University of Phoenix ait Insight Okulları ile ilk sözleşme. Okulun adı Insight Okulu North Bay oldu. Daha sonra, Insight K12 satıldı, A.Ş.. charter son yıl bitirmek için. Süresince 2012 öğretim yılı, caol Board terimleri çoğunluğu süresi ve caol K12 ve işe yeni yönetim kurulu members.Dr ile geçiş onlara yardım etmek PPEP Arizona teknik yardım istedi. Celestino Fernandez ve Dr. John Arnold boş doldurmak için yönetim kurulu katıldı. Içinde 2013 her iki tarafta, CAOLand K12, A.Ş.. yollarını ayırdı. Caol vizyonu geniş haline geldi; öğrenci performans standartları ve yüksek mezuniyet oranları vurgulayan yanı sıra koruma ve çevre. Halen okul yeni bir internet müfredat sağlayıcısı arıyor yanı sıra bir sonraki kiralama için uygulamak için bir tüzük dostu bölge olduğunu. Caol yılının sonbaharında yeni okul açmayı planlıyor 2014. Caol Başkan Weylin Pigg olan.