zoekveld – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      27 Results   11 Domains
  www.java.com  
Voer about:plugins in het zoekveld in.
Arama alanına about:plugins girin.
  3 Hits www.tumblr.com  
Vul bovenaan in je Dashboard de tag in het zoekveld “Tags doorzoeken” in.
Panonun üstündeki "Etiket ara" kutusuna etiketi gir.
  6 Hits www.svb.nl  
Ga direct naar TekstGa direct naar HoofdmenuGa direct naar Zoekveld
Doğrudan şuraya geçiniz MetinDoğrudan şuraya geçiniz Ana menüDoğrudan şuraya geçiniz Arama alanı
  3 Hits support.spotify.com  
Opmerking:als je AppData niet kunt vinden, open je het start menu en typ je Uitvoeren in het zoekveld. Selecteer Uitvoeren en typ appdata en druk op enter.
Not: App Data klasörünü bulamazsan Başlangıç menüsünü aç ve arama kutusuna Run yaz. Run'ı seç ve appdata yaz ve enter tuşuna bas.
  3 Hits www.huwelijksmigratie.be  
Zoekveld
Arama formu
  6 Hits evernote.com  
Klik in het zoekveld om recente zoekopdrachten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken. U kunt ook uw zoekbereik aanpassen door op het vergrootglas te klikken.
Sık kullanılan aramaları kaydetmek eskisinden daha da kolay. Bir arama yapın ve arama menüsünün altındaki Aramayı Kaydet düğmesini tıklatın. Arama kutusunu tıklatarak Kayıtlı Aramalarınızın listesini görün.
  www.intel.com  
Dat gaat heel gemakkelijk met bestandssynchronisatie in het Windows Synchronisatiecentrum*. Om dit programma te vinden, klik je op Start en typ je 'synchronisatiecentrum' in het zoekveld voor programma's en bestanden.
Harici sabit diskiniz varsa, verilerinizi her akşam yedeklemeniz Windows Eşitleme Merkezinde* dosya eşitleme işlemi yapmak kadar kolaydır. Eşitleme merkezini bulmak için Başlat düğmesini tıklayın ve program arama alanına “eşitleme merkezi” (sync center) yazın. Sihirbazın talimatlarını izleyerek, bilgisayarınızdaki verilerin düzenli olarak yedeklenmesi için zamanlanmış eşitleme ayarları yapabilirsiniz.