zoet – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      139 Results   15 Domains
  12 Hits pixnio.com  
Berry, zoet, bosbes, voeding, voedsel, fruit, dieet
Metro İstasyonu'na, tren, tren, insanlar, platform, kişi
  44 Hits www.sera.de  
Zoet water
Sürüngenler
  60 Hits www.jbl.de  
Fijne, ongekleurde zandbodem: Bodemgrond voor zoet- en zoutwateraquaria en aquaterraria
İnce, renklendirilmemiş kum zemin: Tatlı su ve tuzlu su akvaryumları ve sulu teraryumlar için zemin toprağı
  150.cargill.com  
Medicijn aan zoet toevoegen ter bestrijding van de ziekte
Hastalığı hafifletmek için tuzu takviye etme
  learn.esperanto.com  
zoet
– tatlı
  2 Hits junior.edumedia-sciences.com  
In het normale spraakgebruik worden fruit en groenten onderscheiden door hun smaak (al dan niet zoet) en hun…
Günlük dilde tatlarına (tatlı ya da değil) ya da pişirilme şekline göre (balık ve etle) meyve ya da sebze kelimelerini…
  www.eso.org  
ALMA boekt zoet resultaat — Bouwstenen van het leven gevonden bij jonge ster
VLT’nin Ne Gözleyeceğini Seç & VLT’ye Giden Yolu Twitle! — ESO’nun 50. Yıldönümü için iki harika yarışma
  2 Hits www.food-info.net  
Dit is een Gram-negatieve, staafvormige bacterie, die geïsoleerd is uit zoet water en zoetwater vissen en schelpdieren alsmede vele andere dieren inclusief rundvee, geiten, varkens, katten, honden, apen, gieren, slangen en padden.
çubuk şeklinde Gram-negatif bir bakteri olup tatlı su, tatlı su balığı kabuklu deniz ürünleri ve sığır, keçi, domuz, kedi, köpek, maymun, akbaba, yılan ve kurbağanın da içinde bulunduğu birçok hayvan tipinde gözlenmektedir.
  5 Hits www.bridgat.com  
Specificaties Productnaam Kleine lam hand crank puntenslijper Materiaal Kunststof, metaal Kleuropties Roze, azure Functies Leuk, warm, weinig lam zoet kids bureaublad Soepele handwiel, verscherping gedaan in een handomdraai Gemakkelijk om te bes.
Teknik Özellikler Ürün adı Küçük kuzu kol krank kalemtıraş Malzeme Plastik, metal Renk seçenekleri Pink, gök mavisi Özellikler Sevimli, sıcak, küçük kuzu çocukların masaüstünü sweetens Hiçbir zamanda iş netlik yumuşak krank hareket Atık imha etm..
  2 Hits www.intel.com  
Dan heb je geluk. Er zijn letterlijk tientallen filmsites die voldoende inhoud bevatten om je een tijdje zoet te houden. Maar eerst moet je ervoor zorgen dat je technologie voldoet aan de vereisten voor snelle videostreams.
Hulu*: Orijinal olarak zengin televizyon programı veri akışı seçenekleriyle tanınan Hulu kısa zamanda büyük yol katederek film tutkunlarına hitap eden diğer web sitelerini yakalamayı başarmıştır. Ayrıca, masaüstü bilgisayarlardan, tabletlere ve akıllı telefonlara düşünebileceğiniz her platformda Hulu'nun da yer alabilmesini sağlayacak teknoloji için hızlı adımlar atmıştır. Hulu'dan en iyi şekilde faydalanmak için cüzi bir aylık abonelik ücretiyle Hulu Plus'a kaydolmanız gerekir.
  www.ppep.org  
Boerderijen van de wijk worden geïrrigeerd door een ingewikkeld systeem van zoet water uit een waterbron vastgebonden in de bergen en doorgesluisd naar de Quarters. Ik beklom de berg naar waar het water wordt benut uit de stroom.
The Quarter’s farms are irrigated by an intricate system of fresh water from a water source taped in the mountains and channeled to the Quarters. I climbed the mountain to where the water is harnessed from the stream. The other projects visited were the micro credit programs in Bambui and also in Limbe by the coast. I made a few follow up visits to micro lenders and borrowers associations, where I observed their products and gave technical assistance. Preceding my visit, I sent Remi the President of WAAST Micro Credit program in Nigeria that made the initial technical assistance contacts to set the stage for my arrival.