zoete – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      74 Results   17 Domains
  13 Hits pixnio.com  
chocolade, zoete, voedsel, slang, boa
Stadyum, antik, mimari, Colosseum, amfi tiyatro, Anıt
  android.dailydownloaded.com  
Schakel en match snoepjes om beloningen, vrienden en zoete collectable outfits te ontgrendelen
Ödüller, arkadaşlar ve tatlı koleksiyon kıyafetlerinin kilidini açmak için şekerlemeleri değiştirin ve eşleştirin
  14 Hits www.chinesetimeschool.com  
Een zoete kunst — suiker schilderij
Tatlı bir sanat — şeker boyama
  8 Hits www.coolgames.com  
Kun jij alle klanten helpen door ze je heerlijke zoete pudding te verkopen? Veel plezier!
Can you help the customers by selling them your delicious sweet pudding? Have fun!
  2 Hits 150.cargill.com  
Zoete tarwetaart, dessert
Buğdaylı Çok Tatlı Turta, Tatlı
  hiltonhonors3.hilton.com  
250 Hilton Honors-bonuspunten per verblijf of twee flesjes water en een zoete snack per verblijf
Her konaklamada 250 Hilton Honors Bonus Puanı veya iki şişe su ve tatlı atıştırmalık
  14 Hits www.bridgat.com  
Vat-O-Slime Silicone Prank Toy zoete geur willekeurige kleuropties
Namlu-O-sümük silikon Prank oyuncak tatlı bir koku rastgele renk seçenekleri
  2 Hits www.anko.com.tw  
Zoete aardappelbal
Tatlı patates topu
  4 Hits www.food-info.net  
Maltol is een smaakversterker met een zoete en caramelsmaak. Het reduceert de hoeveelheid benodigde suiker in een product. Het versterkt vooral de aroma's van koffie, chocolade, noten en vanille.
Lezzet zenginleştirici bir özelliğe sahiptir. Şekerli ve karamelimsi bir tadı vardır. Ürünlerde ihtiyaç duyulan şeker miktarını azaltır. Ayrıca çikolata, kahve, vanilya, fındık ve akçaağacın lezzetini arttırır.
  www.hotelpanada.it  
Het San Marcoplein wordt gedomineerd door de hoge campanile (klokkentoren) en de prachtige basiliek. Het is een salon in steen uit Istria omringd door oude cafés met een onvergelijkelijke sfeer. Bij zonsopgang wordt het romantisch en nog aangenamer wanneer de orkesten hun zoete melodieën spelen.
San Marco, yüksek çan kulesi ve büyüleyici bazilikası ile, İstriya taşından yapılan ve tarihi cafelerle çevrili, günbatımında daha romantik ve sakin bir hale gelen, kendine özgü atmosferine sahip bir meydandır.
  www.nato.int  
Slechte inlichtingen, die voor zoete koek werden aangenomen door de elkaar wederzijds versterkende voorstanders van de oorlog, speelden ook een prominente rol. De “politieken” begrepen vaak slecht hoe de tribale verbanden in elkaar zaten, die de basis vormden van het Afghaanse politieke leven.
Savaş taraftarlarının birbirini karşılıklı destekleyen görüşleri açısından mutlak bir gerçek olan “yetersiz istihbarat” görüşü de burada önemli bir oynamış. “Siyasiler” çoğu zaman Afgan siyasi hayatının temelini oluşturan aşiretler arası ittifakları tam olarak anlayamamışlardır. Ayrıca, bölgenin coğrafyası da – özellikle uzun bir hat oluşturan askeri birliklerin keskin nişancıların atışlarına açık oldukları dağlık arazi yapısı - da İngilizler’in aleyhineydi.
  www.sagex3.com  
Ganong is een van de beste chocolade- en patisserieproducenten van Canada. Als het oudste snoepbedrijf in Canada zet de familie Ganong zich al sinds 1873 met hart en ziel in om zoete lekkernijen te produceren.
Ganong, Kanada’nın en iyi çikolata ve şekerleme ürünleri üreticilerinden biri. Kanada’nın en eski şeker üreticilerinden biri olan şirket, Ganong ailesinin 1873 yılından bu yana tüm enerjisini insanların hayatına tat katmaya ayırması sayesinde bugünlere gelmiş. Ülkenin üç ayrı yerinde faaliyet gösteren Ganong’un ürettiği çikolatalar National Grocers, Sobeys, Shoppers Drug Mart, Wal-Mart, Safeway, A&P ve London Drugs gibi büyük mağazalara, marketlere ve zincir süpermarketlere gönderiliyor.