zoetwater – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Keybot      183 Results   4 Domains
  36 Hits www.jbl.de  
Discus = zoetwater.
Diskus = tatlı su
  144 Hits www.sera.de  
Zoetwater producten
Tatlı su ürünleri
  2 Hits www.food-info.net  
infecties treden op in de zomermaanden en zijn gerelateerd met besmet zoetwater (zoals rivieren etc.). De meest voorkomende oorzaak van infectie is consumptie van besmet water of rauwe schelpdieren.
enfeksiyonları yaz aylarında görülür ve tatlı suyun (nehir, dere gölcük v.b.) çevresel kaynaklı kirliliği ile bağlantılıdır. Pis su ve deniz ürünlerinin çiğ tüketilmesi ile bu organizma salgın durumlarda olağan şekilde yayılır.
  www.scienceinschool.org  
De ISS leskit voor de onderbouw van de middelbare school biedt video’s, achtergrondmateriaal en interactieve materialen online over het bouwen van het ISS, leven en werk aan boord, alsmede klas-activiteiten zoals het onderzoeken en filteren van zoetwater uit de eigen omgeving, het ontwerpen van een ruimtestation-toilet, het bestuderen van de effecten van de omgeving op materialen en het ontwerpen en bouwen van een handschoenenvak zoals die gebruikt worden aan boord van het ISS.
AUA'nın UUİ üzerine öğretim malzemeleri ayrıca ortaokul öğrencileri için 'Uzay Uçuşu: Zorlu Görev I' isimli 3D öğretim aracını da içermektedir; bu araç rol yapmayı içeren bir macera oyunu olarak ya da bir dizi etkileşimli alıştırma olarak kullanılabilir. Avrupa müfredatı genelinden bilim konularını bilimsel açıklamaları ve ilgili ön bilgileri ile birlikte içermektedir. Yazılımı indirmek ya da yazılımın ücretsiz bir kopyasını sipariş etmek için, Bakınız: www.esa.int/esaHS/SEM3TFYO4HD_education_0.html