zondag – Turkish Translation – Keybot Dictionary

Spacer TTN Translation Network TTN TTN Login Deutsch Français Spacer Help
Source Languages Target Languages
Wikipedia
Zondag  "Zondag" is een van de zeven dagen van de week volgens de gregoriaanse kalender. Het is de dag die op de zaterdag volgt, de dag na zondag is maandag. Pazar  "Pazar", Cumartesi ile Pazartesi arasında, haftanın yedinci ve son günüdür.

Keybot      165 Results   29 Domains
  2 Hits www.ppep.org  
Zondag
Pazar
  www.dolomitipark.it  
Openingstijden: maandag, dinsdag gesloten; overige weekdagen van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur; zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur.
Ücretsiz giriş, yıl boyu açık. Açılış saatleri: Pazartesi, Salı hariç hafta içi 10:00'dan öğleye kadar, öğleden sonra 14:00 - 17:00 arası; Pazar 10:00 - 17:00 arası.
  5 Hits rail.cc  
Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):
Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar):
  www.tan-swiss.com  
zondag
Pazar
  www.thisislive.com  
Online : zondag en maandag altijd,soms woensdag of donderdagtussen 00.00 en 03.00
çevrimiçi : zondag en maandag altijd,soms woensdag of donderdagtussen 00.00 en 03.00
  www.havsvidden.com  
zondag
Pa
  www.hotel-cinzia.com  
zondag
Pazar
  3 Hits www.descubremalta.com  
Deze re-enactment van een authentieke historische gebeurtenis vindt (bijna) elke zondag plaats in Valletta. Gaat dat zien….
Baptist Aziz John’un boynunun vurulması tablosu birçokları tarafından Caravaggio’nun şaheseri olarak değerlendiriliyor.
  2 Hits www.clementine-player.org  
Versie 0.7 is uitgegeven - zondag 27 maart 2011
0.7 sürümü yayınlandı - 27 Mart 2011 Pazar
  2 Hits clashroyale.com  
Vraag en doneer epische kaarten op zondag.
Pazar günü Destansı Kartlar iste ve bağışla
  www.jbl.de  
Benjamin zal, ondersteund door Matthias Wiesensee (online marketing manager bij JBL), op zaterdag (15:30uur; thema: Nigeria) en op zondag (11:30 uur; thema: Thailand) een biotoop inrichten en waardevolle achtergrondinformatie geven.
Assisted by Matthias Wiesensee (Online Marketing Manager JBL) Benjamin will be setting up two biotopes; one on Saturday (3:30 pm, subject: Nigeria) and one on Sunday (11:30 am, subject: Thailand) and giving valuable background information.
  2 Hits hiltonhonors3.hilton.com  
Verdien 2 weekendnachtcertificaten, elk goed voor 1 weekendnacht (standaardkamer, tweepersoonsbezetting; vrijdag, zaterdag of zondag) na $ 2.500 in aankopen binnen de eerste 4 maanden na het openen van uw account
2 Hafta sonu Gecesi Sertifikası Kazanın; her sertifika bir hafta sonu gecesi için kullanılabilir (standart oda, çift kişilik konaklama; Cuma, Cumartesi ya da Pazar); teklif, 2.500$ tutarında satın alım gerçekleştirildikten sonra geçerlidir (hesap açıldıktan sonraki ilk 4 ay içerisinde)
  www.bridgat.com  
Twee zakken aan de zijkant, taille gordel Premie zondag angora garens voltooien Grote harige kraag, verborgen knoppen, lange mouwen SPECIFICATIES Productnaam Vrouwen lange bontjas Producttype Jassen Model 621 Kleuroptie.
İki yan cebi, bel kemeri Premium Pazar angora iplik bitirmek Büyük kürklü yaka, gizli düğmeleri, uzun kollu   TEKNİK ÖZELLİKLER Ürün adı Kadınlar uzun kürk manto Ürün türü Kat Modeli 621 Renk seçenekleri Siyah, beyaz, ..
  www.gran-turismo.com  
Het beroemde festival voor klassieke auto's maakte Californië ook dit jaar nog wat mooier. Het 66e Pebble Beach Concours d'Elegance vond dit jaar plaats op zondag 21 augustus. Gran Turismo kende de negende Gran Turismo Trophy toe aan de Ferrari 330P4 Spider uit 1966.
Ünlü tarihi otomobil festivali bu yıl da Kaliforniya’nın yazını renklendirdi. 66. 'Pebble Beach Concours d'Elegance', 21 Ağustos Pazar günü Pebble Beach’de düzenlendi ve Gran Turismo, 1966 Ferrari 330P4’ü Gran Turismo Kupası’yla ödüllendirdi. Her yıl ağustos ayının üçüncü haftası düzenlenen Pebble ...
  2 Hits hotornot.com  
Als je van wandelen houdt, neem dan iemand mee naar de historische Monserrate heuvel of dwaal door het prachtig Simón Bolívar Park. Voor de Rumba moet je 's avonds in Zona Rosa zijn. De zondag is heerlijk in de oude buurt van La Candelaria. Dit is allemaal veel leuker als je iemand bij je hebt!
Kendine Usaquén’da veya Parque 93’de öğle yemeği yiyeceğin birini bulma şansı ver.Yürüyüş yapmayı seviyor musun? Tarihi Monserrate tepesinde gezintiye çık yada muhteşem Bolivar Park’da dolaş. Zona Rosa’da gün batımına kadar rumba dansı yap ve Pazar gününü La Candelaria’nın eski mahallerinde eski zanaatlarla uğraşanlar ve öykü anlatanlarla geçir. Şimdi katıl ve yeni insanlarla sohbet etmeye başla!
  cars.wizzair.com  
Zondag
Kapalı
  cars.airbaltic.com  
Zondag
A - ABD
  www.ngyc.com  
Tijdens Werkdag maandag tot vrijdag, kon de normale grootte van het product te krijgen de offerte meestal binnen een dag, speciaal product (die moeten bevestigen of zou kunnen produceren of niet) hoeft controleer Accord Om de moeilijkheidsgraad, meestal binnen 3-5 werkdagen. Tijdens de zaterdag, zondag of een feestdag, sturen we de offerte meestal in de eerste werkdag na Kom Back.If er een dringende noodzaak, pls contact Uw contactpersoon.
Cuma için Çalışma Günü Pazartesi sırasında, Normal Boyut Ürün Genellikle Bir Gün İçinde Teklifi Yol Açacağı, (İster üretin Ya Olamadı onayla Need) Özel Ürün Genellikle 3-5 işgünü içinde, zorluk derecesine Anlaşması Kontrol Need. Cumartesi, Pazar Veya Tatilde, biz sonra herhangi Acil Gerekli mi Back.If Come ilk iş gününde Genellikle Fiyatlandırmamızı Gönder edeceğiz, PLS Kişisel İletişim Kişi başvurun.
  42 Hits www.partyfortheanimals.nl  
We hebben vorige week zondag het partijcongres gehad: een mooie, inspirerende dag waarop het congres de kandidatenlijst voor de Europese verkiezingen heeft vastgesteld. Anja Hazekamp, ons Provinciale Statenlid uit de provincie Groningen, wordt lijsttrekker en zal gesteund worden door een groot aantal lijstduwers uit binnen- en buitenland.
Geçen hafta size kısaca Istanbul’da kardeş partimiz Hayvan Partisi tarafından mükemmel ve gönülleri ısıtıcı ağırlanmamızdan bahsetmiştim. Türkiye’nin en büyük gazetelerinden Hürriyetziyaretimizle ilgili gazetede çok geniş yer verdi. Ayrıca zaman Daily’de bu konuya çok uzun bir metin ayırdı. Çok başarılı bir organizeydi. 2 ve 3 haziran tarihinde Den Haag’ta diğer ülkelerdeki kardeş partilerimize yönelik organize edeceğimiz … Continue Reading
  www.greekferries.gr  
Zondag gesloten
Pazar kapalı